Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kakao
Czekolada i kakao rozpuszczalne
NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)
Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) NESCAFÉ Dolce Gusto 256g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
NESCAFÉ Dolce Gusto
Hiszpania

Cena29,99 zł
117,15 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ciesz się wyjątkową kakaową przyjemnością, jaką dają kapsułki Nesquik® z obfitą pianką. Odkryj pyszny napój kakaowy w rozgrzewającej filiżance Nesquik® w jednej kapsułce - pyszna uczta dla młodych i nie tak młodych. Podaruj sobie czekoladowy smak w zaledwie kilka sekund, kiedy tylko zapragniesz słodkiej odskoczni od rzeczywistości. Czy może być coś lepszego? • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® to napój mleczno-kakaowy z obfitą pianką. • Odkryj kakaową przyjemność rozgrzewającej filiżanki Nesquik® w jednym opakowaniu. • Opakowanie zawiera 16 kapsułek z kawą NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® kompatybilnych z ekspresami kapsułkowymi NESCAFÉ® Dolce Gusto®. • Wszystkie kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® można w pełni poddać recyklingowi. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://www.dolce-gusto.pl/recykling


NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.03.2027
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1859.00 kJ
22.1%
Wartość energetyczna (kcal)
443.00 kcal
22.2%
Tłuszcz (g)
15.80 g
22.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.40 g
47.0%
Węglowodany (g)
53.80 g
20.7%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Błonnik (g)
6.30 g
Białko (g)
17.20 g
34.4%
Sól (g)
0.59 g
9.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Alla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
117,15 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
256 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESCAFÉ Dolce Gusto
EAN:
7613033157776
Cena za kg:
117,15 zł/kg
Waga:
256 g
Marka:
NESCAFÉ Dolce Gusto
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613033157776

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. 16 x 16 g = 256 g e


Informacje producenta

Marka

Nescafé


Marka standaryzowana

MarkaNescafé

Podmarka

Podmarka Dolce Gusto


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Ciesz się wyjątkową kakaową przyjemnością, jaką dają kapsułki Nesquik® z obfitą pianką. Odkryj pyszny napój kakaowy w rozgrzewającej filiżance Nesquik® w jednej kapsułce - pyszna uczta dla młodych i nie tak młodych. Podaruj sobie czekoladowy smak w zaledwie kilka sekund, kiedy tylko zapragniesz słodkiej odskoczni od rzeczywistości. Czy może być coś lepszego? • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® to napój mleczno-kakaowy z obfitą pianką. • Odkryj kakaową przyjemność rozgrzewającej filiżanki Nesquik® w jednym opakowaniu. • Opakowanie zawiera 16 kapsułek z kawą NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik® kompatybilnych z ekspresami kapsułkowymi NESCAFÉ® Dolce Gusto®. • Wszystkie kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® można w pełni poddać recyklingowi. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://www.dolce-gusto.pl/recykling


Dodatkowe informacje

dolce-gusto.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kakao w kapsułkach

Wariant Nesquik

Produkty z kategorii Czekolada i kakao rozpuszczalne

4.8
z 28 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 600 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

600 g
45,98 zł/kg
Cena27,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 28 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 600 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 42 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 300 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 19 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 150 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 34 opinii
DECOMORRENO Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant) 150 g

DECOMORRENO

Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant)

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) 256 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
117,15 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 5 opinii
NICK'S Napój czekoladowy (instant) 250 g

NICK'S

Napój czekoladowy (instant)

250 g
139,96 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki NESCAFÉ Dolce Gusto

5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.) 187 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.)

187 g
160,37 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 15 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.) 200 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 27 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.) 104 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.)

104 g
307,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 19 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
249,92 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
3.8
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
234,30 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.6
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.) 160 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.)

160 g
187,44 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 4 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 190 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

190 g
157,84 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 13 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 133 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

133 g
225,49 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
220,51 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
220,51 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 100 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

100 g
299,90 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
249,92 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.) 146 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.)

146 g
205,41 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) 112 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

112 g
285,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kit Kat Czekolada w kapsułkach (16 kapsułek) 256 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kit Kat Czekolada w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
124,96 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store