Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kakao
Czekolada i kakao rozpuszczalne
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant)
Napój kakaowy (instant) NESQUIK 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 28 opinii

NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

600 g
NESQUIK
Polska

Cena27,59 zł
45,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Tagi
bezglutenowy
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1634.00 kJ
19.5%
Wartość energetyczna (kcal)
386.00 kcal
19.3%
Tłuszcz (g)
3.60 g
5.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.60 g
8.0%
Węglowodany (g)
78.90 g
30.3%
w tym cukry (g)
75.10 g
83.4%
Błonnik (g)
7.70 g
Białko (g)
5.10 g
10.2%
Sól (g)
0.41 g
6.8%
Witamina C (mg)
150.00 mg
187.5%
Witamina D (µg)
11.00 g
220.0%
Wapń (mg)
118.00 mg
14.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
18%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre!!!
26.01.2026
0
0
ARTUR
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️doskonałe, mimo cukru.
11.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.07.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Christophe
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.01.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESQUIK
EAN:
8445291036192
Cena za kg:
45,98 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
NESQUIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445291036192

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: wymieszaj 2 czubate łyżeczki (13,5 g) Nesquik z 200 ml ciepłego lub zimnego mleka (1,6 % tłuszczu).


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Nesquik


Marka producenta

MarkaNestlé

Marka standaryzowana

MarkaNesquik

Logotypy stron trzecich

Sojusz Rainforest Alliance


Dodatkowe informacje

Nutri-Score obliczono dla 100 ml produktu po przygotowaniu. Więcej informacji www.nestle.pl/nutriscore


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rozpuszczalny napój kakaowy

Wariant z dodatkiem witamin

Produkty z kategorii Czekolada i kakao rozpuszczalne

4.9
z 34 opinii
DECOMORRENO Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant) 150 g

DECOMORRENO

Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant)

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 19 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 150 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 42 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 300 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 28 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 600 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 28 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 600 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

600 g
45,98 zł/kg
Cena27,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) 256 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
117,15 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 5 opinii
NICK'S Napój czekoladowy (instant) 250 g

NICK'S

Napój czekoladowy (instant)

250 g
139,96 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki NESQUIK

4.9
z 45 opinii
NESQUIK Mleczna kanapka 26 g

NESQUIK

Mleczna kanapka

26 g
76,54 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 21 opinii
NESQUIK Czekoladowa kanapka 26 g

NESQUIK

Czekoladowa kanapka

26 g
76,54 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 53 opinii
NESQUIK Lody o smaku kakaowo-waniliowym 9szt. 387 ml

NESQUIK

Lody o smaku kakaowo-waniliowym 9szt.

387 ml
56,82 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 19 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 150 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store