Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Żelki nadziewane
HARIBO Żelki Happy Cola
Żelki Happy Cola HARIBO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

HARIBO Żelki Happy Cola

100 g
HARIBO

Cena5,35 zł
53,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Liliana Wiercioch
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
Marka:
HARIBO
EAN:
4001686323366
Cena za kg:
53,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
HARIBO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
EAN:
4001686323366

Produkty z kategorii Żelki nadziewane

4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 74 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami 90 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami

90 g
48,78 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 52 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Mlekoduszki Żelki owocowe wzbogacone witaminami XXL 165 g

NIMM2 Śmiejżelki

Mlekoduszki Żelki owocowe wzbogacone witaminami XXL

165 g
44,18 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 33 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami HAPPIES 130 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami HAPPIES

130 g
33,77 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 5 opinii
Nowość
HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki 160 g

HARIBO

Konfekties Lukrecjowe słomki

160 g
48,44 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
HARIBO Żelki Happy Cola 100 g

HARIBO

Żelki Happy Cola

100 g
53,50 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki HARIBO

4.9
z 21 opinii
HARIBO Berries żelki owocowe 175 g

HARIBO

Berries żelki owocowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
HARIBO Złote Misie Żelki owocowe 85 g

HARIBO Złote Misie

Żelki owocowe

85 g
41,76 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.6
z 17 opinii
HARIBO Fruitmania Berry Żelki owocowe 160 g

HARIBO

Fruitmania Berry Żelki owocowe

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
HARIBO Pico Balla Żelki owowcowe 160 g

HARIBO

Pico Balla Żelki owowcowe

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
HARIBO Weinland Żelki owocowe 175 g

HARIBO

Weinland Żelki owocowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.4
z 10 opinii
HARIBO Bunte Tute Żelki owocowe mix 1 szt

HARIBO

Bunte Tute Żelki owocowe mix

1 szt
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 8 opinii
HARIBO Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe 175 g

HARIBO

Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 22 opinii
HARIBO Mega Roulette Żelki owocowe 45 g

HARIBO

Mega Roulette Żelki owocowe

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
HARIBO Maoam Kracher Gumy rozpuszczalne draże 140 g

HARIBO

Maoam Kracher Gumy rozpuszczalne draże

140 g
56,07 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 5 opinii
Nowość
HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki 160 g

HARIBO

Konfekties Lukrecjowe słomki

160 g
48,44 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
HARIBO Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją 1 szt

HARIBO

Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją

1 szt
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HARIBO Smurfs Family Pianki w kształcie Smerfów 175 g

HARIBO Smurfs Family

Pianki w kształcie Smerfów

175 g
50,23 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 6 opinii
HARIBO Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją 175 g

HARIBO

Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
HARIBO Piratos Żelki o smaku lukrecji 175 g

HARIBO

Piratos Żelki o smaku lukrecji

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
HARIBO Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków 1 szt

HARIBO

Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków

1 szt
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
HARIBO Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe 90 g

HARIBO

Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe

90 g
47,22 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store