Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Pianki
HARIBO Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe
Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe HARIBO 175g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

HARIBO Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe

175 g
HARIBO
Niemcy

Cena7,75 zł
44,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
175 g
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
Marka:
HARIBO
EAN:
4001686327579
Cena za kg:
44,29 zł/kg
Waga:
175 g
Marka:
HARIBO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
EAN:
4001686327579

Produkty z kategorii Pianki

4.9
z 31 opinii
JOJO Marshmallow Pianki o smaku truskawkowo-waniliowym 86 g

JOJO

Marshmallow Pianki o smaku truskawkowo-waniliowym

86 g
58,02 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
HARIBO Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe 175 g

HARIBO

Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
HARIBO Smurfs Family Pianki w kształcie Smerfów 175 g

HARIBO Smurfs Family

Pianki w kształcie Smerfów

175 g
50,23 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 9 opinii
CASALI Pianka bananowa w czekoladzie (31%) 150 g

CASALI

Pianka bananowa w czekoladzie (31%)

150 g
78,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TROLLI Pianki bananowe z nadzieniem czekoladowym 1 szt

TROLLI

Pianki bananowe z nadzieniem czekoladowym

1 szt
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
CASALI Pianka bananowa w czekoladzie (29%) 110 g

CASALI

Pianka bananowa w czekoladzie (29%)

110 g
81,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 3 opinii
HARIBO Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe 90 g

HARIBO

Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe

90 g
47,22 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 12 opinii
HARIBO Pianki żelki o smaku truskawkowym 100 g

HARIBO

Pianki żelki o smaku truskawkowym

100 g
52,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
JOJO Zakręcone Pianki o smaku owocowo-waniliowym 90 g

JOJO

Zakręcone Pianki o smaku owocowo-waniliowym

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HARIBO

4.9
z 21 opinii
HARIBO Berries żelki owocowe 175 g

HARIBO

Berries żelki owocowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
HARIBO Złote Misie Żelki owocowe 85 g

HARIBO Złote Misie

Żelki owocowe

85 g
41,76 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.6
z 17 opinii
HARIBO Fruitmania Berry Żelki owocowe 160 g

HARIBO

Fruitmania Berry Żelki owocowe

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
HARIBO Weinland Żelki owocowe 175 g

HARIBO

Weinland Żelki owocowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
HARIBO Pico Balla Żelki owowcowe 160 g

HARIBO

Pico Balla Żelki owowcowe

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.4
z 10 opinii
HARIBO Bunte Tute Żelki owocowe mix 1 szt

HARIBO

Bunte Tute Żelki owocowe mix

1 szt
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 22 opinii
HARIBO Mega Roulette Żelki owocowe 45 g

HARIBO

Mega Roulette Żelki owocowe

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
HARIBO Maoam Kracher Gumy rozpuszczalne draże 140 g

HARIBO

Maoam Kracher Gumy rozpuszczalne draże

140 g
56,07 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 6 opinii
HARIBO Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją 175 g

HARIBO

Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
HARIBO Smurfs Family Pianki w kształcie Smerfów 175 g

HARIBO Smurfs Family

Pianki w kształcie Smerfów

175 g
50,23 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 10 opinii
HARIBO Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją 1 szt

HARIBO

Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją

1 szt
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
HARIBO Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków 1 szt

HARIBO

Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków

1 szt
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
Nowość
HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki 160 g

HARIBO

Konfekties Lukrecjowe słomki

160 g
48,44 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
HARIBO Piratos Żelki o smaku lukrecji 175 g

HARIBO

Piratos Żelki o smaku lukrecji

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
HARIBO Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe 90 g

HARIBO

Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe

90 g
47,22 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 12 opinii
HARIBO Pianki żelki o smaku truskawkowym 100 g

HARIBO

Pianki żelki o smaku truskawkowym

100 g
52,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store