Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Parmezan
BIO VERDE Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO
Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO BIO VERDE 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

BIO VERDE Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO

40 g
BIO VERDE

Cena11,55 zł
288,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser bardzo dobry do spaghetti.
17.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
💯👍️Świetny.
08.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
288,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO VERDE
EAN:
4000915107777
Cena za kg:
288,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
BIO VERDE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4000915107777

Produkty z kategorii Parmezan

4.9
z 139 opinii

23% taniej

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
PARMAREGGIO Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty) 60 g

PARMAREGGIO

Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty)

60 g
166,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 60 opinii
VIRGILIO Ser tarty Parmigiano Reggiano 80 g

VIRGILIO

Ser tarty Parmigiano Reggiano

80 g
183,63 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
BIO VERDE Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO 40 g

BIO VERDE

Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO

40 g
288,75 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka

Produkty marki BIO VERDE

4.9
z 61 opinii
BIO VERDE Pesto Genovese BIO 125 g

BIO VERDE

Pesto Genovese BIO

125 g
87,92 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
BIO VERDE Ser feta mini BIO 100 g

BIO VERDE

Ser feta mini BIO

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BIO VERDE Salami Toscanella - plastry BIO 80 g

BIO VERDE

Salami Toscanella - plastry BIO

80 g
287,38 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store