Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BIO VERDE

BIO VERDE

Żywność ekologiczna od kilku lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Polska marka Bio Verde wyszła naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów i wprowadziła na rynek serię ekologicznych produktów. Doskonała jakość składników pochodzących z samych ekologicznych upraw, brak dodatku konserwantów, sztucznych barwników i ulepszaczy to gwarancja zdrowych, bezpiecznych dla organizmu produktów.

ProduktyBIO VERDEwe Frisco.pl


4.9
z 61 opinii
BIO VERDE Pesto Genovese BIO 125 g

BIO VERDE

Pesto Genovese BIO

125 g
87,92 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

5.0
z 22 opinii
BIO VERDE Ser feta mini BIO 100 g

BIO VERDE

Ser feta mini BIO

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
BIO VERDE Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO 40 g

BIO VERDE

Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO

40 g
288,75 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
BIO VERDE Salami Toscanella - plastry BIO 80 g

BIO VERDE

Salami Toscanella - plastry BIO

80 g
287,38 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Oferta marki Bio Verde stale się rozwija. Obecnie na rynku dostępne są między innymi różnego rodzaju, ekologiczne mięsa, sery, kasze, ryże. Warto zadbać o własne zdrowie i wybrać sprawdzoną jakość i dobry skład.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store