Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Brązowy
Długoziarnisty
BIO PLANET Ryż brązowy długoziarnisty bezglutenowy BIO
Ryż brązowy długoziarnisty bezglutenowy BIO BIO PLANET 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

21% taniej

4.9
z 15 opinii

BIO PLANET Ryż brązowy długoziarnisty bezglutenowy BIO

500 g
BIO PLANET
Pakistan

Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
12,98 zł/kg
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (21% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ryż brązowy długoziarnisty Bio Planet to certyfikowany produkt ekologiczny. Zachowuje wszystkie cenne składniki znajdujące się w łuskach, posiada więcej wartości odżywczych niż ryż łuskany. Ryż brązowy zapewnia odpowiednią ilość spożywanych witamin i soli mineralnych. Jest częstym składnikiem diet, m.in. obniżających ciśnienie.

Ryż brązowy przed ugotowaniem należy opłukać, gotować około godziny w proporcji 1 porcja ryżu na 2 porcje wody. Może być przyrządzany zarówno na słodko, jak i w wersji wytrawnej.

Ryż brązowy długoziarnisty:

  • Dodatek do dań mięsnych lub wegetariańskich
  • Idealny składnik sałatek orientalnych

Cechy

produkt bezglutenowy


BIO PLANET Ryż brązowy długoziarnisty bezglutenowy BIO


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
BIO PLANET Ryż brązowy okrągły BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1526.00 kJ
18.2%
Wartość energetyczna (kcal)
360.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
3.40 g
4.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
73.00 g
28.1%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
2.50 g
Białko (g)
8.20 g
16.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
💯okok
12.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny produkt
18.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Stephania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814662002
Cena za kg:
12,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814662002

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować(Od temperatury otoczenia):

Uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 60 min.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE


Informacje producenta

Marka

Bio Planet


Marka standaryzowana

MarkaBio Planet

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Dodatkowe informacje

Przepisy: gotuj w stylu eko.pl


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryż brązowy długoziarnisty

Produkty z kategorii Brązowy

5.0
z 21 opinii
BRITTA Ryż brązowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż brązowy (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 22 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż pełnoziarnisty (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż pełnoziarnisty (4x125g)

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 28 opinii
KUPIEC Ryż naturalny brązowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż naturalny brązowy (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 25 opinii
SARITA Ryż brązowy długi (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż brązowy długi (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
15,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store