Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy brazylijskie
BIO PLANET Orzechy brazylijskie BIO
Orzechy brazylijskie BIO BIO PLANET 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

BIO PLANET Orzechy brazylijskie BIO

150 g
BIO PLANET
Boliwia

Cena29,99 zł
199,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzechy brazylijskie Bio Planet to produkt pochodzenia ekologicznego, o wysokich walorach smakowych i odżywczych. Orzechy wyróżniają się wysoką zawartością selenu, który wzmacnia układ odpornościowy i wpływa na potencję u mężczyzn. Są źródłem minerałów, takich jak: wapń, magnez, potas oraz witamin (E, kwas foliowy). Zawierają wielonasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Orzechy brazylijskie są nie tylko smaczną, ale i odżywczą przekąską – to produkt rekomendowany przez dietetyków. Mogą być spożywane samodzielnie lub jako dodatek do ciast i deserów. Na bazie orzechów brazylijskich wytwarza się słodkie masło.

Jak orzechy brazylijskie wpływają na organizm?

  • Wspomagają pracę mózgu
  • Obniżają poziom „złego” cholesterolu
  • Wpływają na płodność

BIO PLANET Orzechy brazylijskie BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.06.2027
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne! Marketowe są daleko w tyle.
22.03.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814661302
Cena za kg:
199,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814661302

Produkty z kategorii Orzechy brazylijskie

4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
HEBAR Orzechy brazylijskie 100 g

HEBAR

Orzechy brazylijskie

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Orzechy brazylijskie BIO 150 g

BIO PLANET

Orzechy brazylijskie BIO

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store