Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Ocet
Spirytusowy
SPOŁEM KIELCE Ocet spirytusowy (10%)
Ocet spirytusowy (10%) SPOŁEM KIELCE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 228 opinii

SPOŁEM KIELCE Ocet spirytusowy (10%)

5 l
SPOŁEM KIELCE
Polska
1 szt.10 szt.

Cena34,90 zł
6,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ocet spirytusowy 10% Społem to niezbędny produkt w polskiej kuchni. Ma zastosowanie nie tylko garmażeryjne, ale również pomaga pozbyć się osadów z kamienia na kranach, zlewach czy w czajniku. Idealny do tworzenia marynat, sosów oraz jako dodatek do sałatek.

Firma Społem produkuje ocet spirytusowy 10% już od 1932 roku, dbając o wysoką jakość użytych składników. Wytwarzany jest według tradycyjnej receptury, który nadaje mu oryginalnego i wyjątkowego smaku.

Do czego można użyć ocet spirytusowy 10% Społem?

  • Do marynaty do ogórków konserwowych, papryki czy grzybków
  • Do domowego majonezu
  • Do wielu sosów sałatkowych

SPOŁEM KIELCE Ocet spirytusowy (10%)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
6,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
5 l
Dostawca:
SPOŁEM
Marka:
SPOŁEM KIELCE
EAN:
5900242000804
Cena za kg:
6,98 zł/l
Pojemność:
5 l
Marka:
SPOŁEM KIELCE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SPOŁEM
EAN:
5900242000804

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:5
Maks. temp. °C:20


Przechowywanie

Zaleca się przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze od 5°C do 20°C.

Przygotowanie i stosowanie

Przeznaczony do celów spożywczych. Do bezpośredniego spożycia używać w stanie rozcieńczonym w stosunku 1:2.


Informacje producenta

Opis produktu

Historia Octu Kieleckiego sięga 1932 roku. Wtedy to, w Kieleckich Zakładach Wytwórczych „Społem" wyprodukowano jego pierwszą partię. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza tradycyjnej metodzie wytwarzania.

Cechy

Q Jakość Tradycja - Świętokrzyskie


Marka standaryzowana

Marka:Unbranded


Marka producenta

Marka:Społem Kielce


O producencie

Tradycja produkcji od 1932 r.


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Min. temp. °C:5
Maks. temp. °C:20

Produkty z kategorii Spirytusowy

4.9
z 597 opinii
KULINARNY Ocet spirytusowy (10%) 1 l

KULINARNY

Ocet spirytusowy (10%)

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2030
5.0
z 228 opinii
SPOŁEM KIELCE Ocet spirytusowy (10%) 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Ocet spirytusowy (10%)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki SPOŁEM KIELCE

5.0
z 228 opinii
SPOŁEM KIELCE Ocet spirytusowy (10%) 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Ocet spirytusowy (10%)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 103 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka sarepska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka sarepska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka delikatesowa 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka delikatesowa

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka czeska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka czeska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
28,35 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
32,23 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
32,88 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
19,70 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.8
z 45 opinii
SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy 180 g

SPOŁEM KIELCE

Chrzan luksusowy

180 g
26,06 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store