Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mascarpone i ricotta
Ricotta
BIRAGHI Ser Gran Ricotta (super cremosa)
Ser Gran Ricotta (super cremosa) BIRAGHI 230g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

BIRAGHI Ser Gran Ricotta (super cremosa)

230 g
BIRAGHI

Cena11,99 zł
52,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser Ricotta marki Biraghi to propozycja dla osób, które cenią sobie niecodzienne rozwiązania w kuchni. Ser ten to oryginalna Ricotta pochodząca z Włoch, która powstaje z serwatki. Cechuje się delikatnością oraz prawdziwą lekkością. Może stanowić składnik wielu przypraw.

Ser Ricotta znany jest z tego, ż wykorzystuje się go do przygotowywania Ravioli. Może być podawany także na słodko: z miodem lub cukrem. Doskonale nadaje się do zapiekania, dlatego warto poeksperymentować z tym serem w kuchni.

Główne cechy sera Ricotta:

  • Wyjątkowo delikatna i lekka konsystencja
  • Może być wykorzystywany do zapiekania

BIRAGHI Ser Gran Ricotta (super cremosa)


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
14.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawdziwy włoski smak :)
28.04.2025
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Ovidiu-Iuliu
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.12.2025
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
DANIEL
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Angelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
JANSEN
Marka:
BIRAGHI
EAN:
8002004741158
Cena za kg:
52,13 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
BIRAGHI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANSEN
EAN:
8002004741158

Produkty z kategorii Ricotta

5.0
z 195 opinii
FORMAGIA Ser Ricotta 250 g

FORMAGIA

Ser Ricotta

250 g
21,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 99 opinii

26% taniej

GALBANI Ser Ricotta 250 g

GALBANI

Ser Ricotta

250 g
23,56 zł/kg
Cena promocyjna5,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 15 opinii
BIRAGHI Ser Gran Ricotta (super cremosa) 230 g

BIRAGHI

Ser Gran Ricotta (super cremosa)

230 g
52,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BIRAGHI

5.0
z 26 opinii
BIRAGHI Ser tarty Gran Biraghi (typu Grana Padano) 100 g

BIRAGHI

Ser tarty Gran Biraghi (typu Grana Padano)

100 g
157,50 zł/kg
Cena15,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store