Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Mascarpone i ricotta

Mascarpone i ricotta

Wróć do Nabiał, jaja, sery

MascarponeRicotta



5.0
z 195 opinii
FORMAGIA Ser Ricotta 250 g

FORMAGIA

Ser Ricotta

250 g
21,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 96 opinii

26% taniej

GALBANI Ser Ricotta 250 g

GALBANI

Ser Ricotta

250 g
23,56 zł/kg
Cena promocyjna5,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 15 opinii
BIRAGHI Ser Gran Ricotta (super cremosa) 230 g

BIRAGHI

Ser Gran Ricotta (super cremosa)

230 g
52,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 262 opinii

31% taniej

OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
9,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 49 opinii
FORMAGIA Ser Mascarpone 250 g

FORMAGIA

Ser Mascarpone

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 106 opinii
GALBANI Ser Mascarpone 250 g

GALBANI

Ser Mascarpone

250 g
40,60 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka

5.0
z 118 opinii
PIĄTNICA Ser Mascarpone 250 g

PIĄTNICA

Ser Mascarpone

250 g
42,36 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka

5.0
z 94 opinii
Nowość
PIĄTNICA Ser Mascarpone 500 g

PIĄTNICA

Ser Mascarpone

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
FORMAGIA Ser Mascarpone 500 g

FORMAGIA

Ser Mascarpone

500 g
45,78 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store