Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Pszenna
Wrocławska
BASIA Mąka wrocławska - do naleśników (typ 500)
Mąka wrocławska   do naleśników (typ 500) BASIA 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 89 opinii

BASIA Mąka wrocławska - do naleśników (typ 500)

1 kg
BASIA

Cena4,99 zł
4,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mąka wrocławska Basia typ 500 to produkt otrzymany z ziaren pszenicy. Mąka jasna i kleista o delikatnym smaku. Zawiera gluten, który odpowiada za elastyczność i konsystencję ciast.

Mąka wrocławska to idealny komponent do pieczenia ciast kruchych, placków drożdżowych. Mąka odpowiednia do pierogów, makaronów, klusek, wyrobów przygotowywanych na parze, a nade wszystko do naleśników. Używana do zagęszczania sosów i zasmażek.

Cechy mąki wrocławskiej typ 500:

  • Jasna o wysokim stopniu przemiału
  • Optymalna do wypieków
  • Źródło witamin z grupy B, witaminy E i soli mineralnych, błonnika
  • Zawiera gluten

Cechy

do naleśników

wysoka jakość gdy gotujesz


BASIA Mąka wrocławska - do naleśników (typ 500)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
BASIA Mąka tortowa extra (typ 405)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1450.00 kJ
17.3%
Wartość energetyczna (kcal)
342.00 kcal
17.1%
Tłuszcz (g)
1.30 g
1.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
71.00 g
27.3%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
11.00 g
22.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
89 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Rodzaj mąki bardzo,o dobry do naleśników, dziękuję
07.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze korzystam z tej mąki do różnego rodzaju słodkich wypieków. Nigdy mnie nie zawiodła.💯👍️
21.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Dotarła bez uszkodzeń, mąka ok
19.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
ponieważ często smażę naleśniki wnukom, korzystam z tej mąki
03.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Mąka do moich pysznych wypieków. Niezawodna
24.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna mąka do wszelkich wypieków!
29.09.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
01.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wypieki z tej mąki są smaczne👍️
10.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
AMIDO
Marka:
BASIA
EAN:
5902020163220
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
BASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
5902020163220

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Opakowanie, Wspieranie odpowiedzialnego leśnictwa, FSC C133690


Przepisy

Naleśniki z owocami - 2 szklanki mleka - 1 i ¼ szklanki mąki Basia - 1 jajko - bita śmietana - owoce: truskawki, jagody - tłuszcz do smażenia Wymieszaj składniki ciasta na gładką masę. Następnie smaż na dobrze rozgrzanym tłuszczu. Na każdy naleśnik nakładaj bitą śmietanę i ulubione owoce (truskawki, jagody, brzoskwinie), a następnie zawiń ciasto lub uformuj kopertę. Delikatne, ciepłe naleśniki z owocami udekoruj tak jak lubisz. Będą stanowić doskonałe dopełnienie chwil spędzonych przy rodzinnym stole.


Informacje producenta

Marka

Basia


Marka standaryzowana

MarkaBasia

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Powstaje ze starannie dobranych ziaren pszenicy Zapewnia wysoką jakość potraw dzięki naturalnym właściwościom Jest niezmiennie biała i aksamitna


O marce

Dobierz Basię, by uzyskać najlepszy efekt Gdy gotujesz: Wrocławska: Naleśniki Poznańska: Pierogi, Uszka, Kluski Na Pizzę Włoską: Pizza Uniwersalna: Naleśniki, Pierogi, Uszka, Kluski Gdy pieczesz: Tortowa Extra, Tortowa Orkiszowa, Extra Wypiek Drożdżowe, Extra Wypiek Torty, Krupczatka Z natury dla Ciebie: Z Orkiszu Pełnoziarnista, Żytnia Pełnoziarnista, Pszenna Pełnoziarnista


Dodatkowe informacje

Ciekawe przepisy znajdziesz na basiazsercem.pl Facebook Instagram Nasz wkład Dowiedz się więcej o naszych inicjatywach. www.basiazsercem.pl Więcej przepisów znajdziesz na... basiazsercem.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mąka wrocławska


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce.

Produkty z kategorii Pszenna

4.9
z 97 opinii
LUBELLA M�ąka puszysta - Wrocławska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Wrocławska (typ 500)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 89 opinii
BASIA Mąka wrocławska - do naleśników (typ 500) 1 kg

BASIA

Mąka wrocławska - do naleśników (typ 500)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
SARITA Mąka pszenna wrocławska (typ 500) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna wrocławska (typ 500)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 13 opinii
SZCZEPANKI Mąka pszenna wrocławska (typ 500) 1 kg

SZCZEPANKI

Mąka pszenna wrocławska (typ 500)

1 kg
3,19 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

Produkty marki BASIA

5.0
z 207 opinii
BASIA Mąka tortowa extra (typ 405) 1 kg

BASIA

Mąka tortowa extra (typ 405)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 40 opinii
BASIA Mąka tortowa orkiszowa (typ 450) 900 g

BASIA

Mąka tortowa orkiszowa (typ 450)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 33 opinii
BASIA Mąka pszenna chlebowa (typ 680) 1 kg

BASIA

Mąka pszenna chlebowa (typ 680)

1 kg
6,49 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 18 opinii
BASIA Mąka pszenna pełnoziarnista (typ 1850) 900 g

BASIA

Mąka pszenna pełnoziarnista (typ 1850)

900 g
7,21 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 16 opinii
BASIA Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850) 900 g

BASIA

Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store