Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BASIA

BASIA

BASIA, czyli mąka z sercem. Od 2011 roku, kiedy pojawiła się na polskim rynku, skutecznie poszerza grono swoich zwolenników. Jest nie tylko aksamitnie biała i niezwykle delikatna, ale też wyprodukowana z najlepszych ziaren.

ProduktyBASIAwe Frisco.pl


5.0
z 33 opinii
BASIA Mąka pszenna chlebowa (typ 680) 1 kg

BASIA

Mąka pszenna chlebowa (typ 680)

1 kg
6,49 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 89 opinii
BASIA Mąka wrocławska - do naleśników (typ 500) 1 kg

BASIA

Mąka wrocławska - do naleśników (typ 500)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 207 opinii
BASIA Mąka tortowa extra (typ 405) 1 kg

BASIA

Mąka tortowa extra (typ 405)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

5.0
z 18 opinii
BASIA Mąka pszenna pełnoziarnista (typ 1850) 900 g

BASIA

Mąka pszenna pełnoziarnista (typ 1850)

900 g
7,21 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026

4.9
z 40 opinii
BASIA Mąka tortowa orkiszowa (typ 450) 900 g

BASIA

Mąka tortowa orkiszowa (typ 450)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

4.9
z 16 opinii
BASIA Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850) 900 g

BASIA

Mąka pełnoziarnista z orkiszu (typ 1850)

900 g
14,43 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
Rodzaje mąki, dedykowane różnym potrzebom kulinarnym, doskonale wpisują się w oczekiwania współczesnego klienta. Z mąki powstają doskonałe wypieki i dania. Nigdy nie są zbyt ścisłe, ciężkie, czy glinowate. I zawsze smakują doskonale, bez względu, czy są to pierogi, naleśniki, czy pączki.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store