Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Obiadki od 7-8 miesiąca
BOBOVITA Obiadek Bukiet warzyw z kurczakiem - po 8 miesiącu
Bukiet warzyw z kurczakiem   po 8 miesiącu Obiadek BOBOVITA 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

BOBOVITA Obiadek Bukiet warzyw z kurczakiem - po 8 miesiącu

190 g
BOBOVITA
1 szt.6 szt.

Cena7,99 zł
42,05 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
W obiadkach BoboVita nie ma śladu konserwantów. Tej pewności nie masz przygotowując sama jedzenie w domu. Nie wiesz przecież czy nie dodano konserwantów do produktów mięsnych lub do przypraw, których używasz gotując posiłek dla Twojego dziecka.

Obiadki BoboVita powstają wyłącznie z wartościowych składników, które najchętniej dawałabyś swojemu dziecku. Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a dodatkowo są we właściwych proporcjach dopasowanych do jego potrzeb. Na każdy etap życia dziecka znajdziesz obiadek o odpowiedniej konsystencji idealnej do nauki gryzienia.

BOBOVITA Obiadek Bukiet warzyw z kurczakiem - po 8 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.09.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
262.00 kJ
3.1%
Wartość energetyczna (kcal)
63.00 kcal
3.2%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
8.00 g
3.1%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Błonnik (g)
2.10 g
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajny smak
07.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,05 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
5900852008405
Cena za kg:
42,05 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852008405

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

8


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka.


Informacje producenta

Marka

BoboVita


Marka producenta

MarkaNutricia

Marka standaryzowana

MarkaBoboVita

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj, mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 50 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


O marce

BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %


O producencie

100 % energii elektrycznej w naszej fabryce pochodzi ze źródeł odnawialnych Certyfikowany producent ISO 22000


Dodatkowe informacje

Zapytaj o rozszerzanie diety Mariolę, eksperta BoboVita aplikacja BoboVita Messenger bobovita.pl 801 16 55 55 Znajdź nas na: Instagram Facebook


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bukiet warzyw z kurczakiem po 8 miesiącu


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli

Produkty z kategorii Obiadki od 7-8 miesiąca

5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kuskus z warzywami i kurczakiem, po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Kuskus z warzywami i kurczakiem, po 7 miesiącu

220 g
28,59 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 14 opinii
HIPP BIO od pokoleń Ziemniaki z buraczkami jabłkiem i wołowiną - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Ziemniaki z buraczkami jabłkiem i wołowiną - po 7 miesiącu

220 g
28,59 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP Risotto z brokułami i królikiem - po 7 miesiącu 220 g

HIPP

Risotto z brokułami i królikiem - po 7 miesiącu

220 g
28,59 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Mintaj z warzywami dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Mintaj z warzywami dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.7
z 3 opinii
GERBER OBIADEK Jarzynki z delikatnym schabem dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Jarzynki z delikatnym schabem dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO

Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu

220 g
28,59 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Risotto z marchewką i indykiem BIO - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Risotto z marchewką i indykiem BIO - po 7 miesiącu

220 g
28,59 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młode jarzynki z cielęciną BIO - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Młode jarzynki z cielęciną BIO - po 7 miesiącu

220 g
28,59 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
39,42 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Spaghetti z kurczakiem dla niemowląt po 8 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Spaghetti z kurczakiem dla niemowląt po 8 miesiącu

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek risotto z warzywami powyżej 8 miesiąca życia 220 g

HOLLE

Obiadek risotto z warzywami powyżej 8 miesiąca życia

220 g
39,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszotto! Komosa ryżowa z cielęciną i cukinią po 7 miesiącu 190 g

BOBOVITA Kaszotto!

Komosa ryżowa z cielęciną i cukinią po 7 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Kaszotto! Kasza bulgur z soczewicą i dynią po 7 miesiącu 190 g

BOBOVITA Kaszotto!

Kasza bulgur z soczewicą i dynią po 7 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Obiadek Barszcz ukraiński po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Barszcz ukraiński po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Jarzynki z cielęciną i kluseczkami - po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA

Jarzynki z cielęciną i kluseczkami - po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Obiadek Bukiet warzyw z kurczakiem - po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Bukiet warzyw z kurczakiem - po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Obiadek Warzywa z delikatną rybą - po 8 miesiącu 190 g

BOBOVITA Obiadek

Warzywa z delikatną rybą - po 8 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO 220 g

HOLLE

Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO

220 g
45,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
39,42 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki BOBOVITA

4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Moja pierwsza Suszona Śliwka - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA

Moja pierwsza Suszona Śliwka - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
5.0
z 7 opinii

23% taniej

BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
224,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
5.0
z 2 opinii

15% taniej

BOBOVITA Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
73,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Jabłka, mango i banany - po 5 miesiacu 125 g

BOBOVITA

Jabłka, mango i banany - po 5 miesiacu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.9
z 8 opinii

23% taniej

BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
224,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Owoce Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
BOBOVITA Moje pierwsze Jabłko - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA

Moje pierwsze Jabłko - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Owoce Sałatka z owoców lata - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Sałatka z owoców lata - po 5 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.8
z 5 opinii

15% taniej

BOBOVITA Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
73,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, banany i owoce jagodowe - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, banany i owoce jagodowe - po 5 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka ze słodką marchewką - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka ze słodką marchewką - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany z brzoskwiniami - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany z brzoskwiniami - po 5 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store