Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Chrupki
BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa
Chrupeczki kukurydziane   delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa BIO BOBOVITA 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
BOBOVITA

Cena5,85 zł
292,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

DRODZY RODZICE, ZMIENIAMY NASZE OPAKOWANIA – WKRÓTCE POJAWIĄ SIĘ NA NICH BOHATEROWIE Z BAJKI PEPPA PIG. W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAMÓWIONY PRODUKT MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ OD ZDJĘCIA NA STRONIE Przepyszne chrupeczki BoboVita Bio: - kształt dopasowany do małej rączki - wsparcie w nauce gryzienia - gotowe do schrupania w domu, na spacerze i w podróży - bogactwo smaków - składniki ze 100% certyfikowanych upraw Bio - bez glutenu - bez dodatku soli, bez dodatku cukru - zgodnie z przepisami prawa bez konserwantów, bez barwników i wzmacniaczy smaku Produkt dla niemowląt i małych dzieci.


Cechy

bez dodatku soli

bez dodatku cukru


BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.11.2026
Dostępne warianty
BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1658.00 kJ
19.7%
Wartość energetyczna (kcal)
391.00 kcal
19.6%
Tłuszcz (g)
2.10 g
3.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
84.00 g
32.3%
w tym cukry (g)
2.80 g
3.1%
Błonnik (g)
2.90 g
Białko (g)
7.60 g
15.2%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Tiamina (B1) (mg)
0.80 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Dmytro
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Alla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
292,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
5900852048296
Cena za kg:
292,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852048296

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: nadruk na dole opakowania Przechowuj w suchym miejscu w temperaturze pokojowej i zamkniętym opakowaniu. Po otwarciu torebki należy ją ponownie szczelnie zamknąć, aby produkt był chrupki i nie doszło do zanieczyszczenia. Należy spożyć w ciągu 2 dni po otwarciu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT-BIO-014, Rolnictwo UE Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

7


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

BoboVita chrupeczki kukurydziane BIO delikatnie MARCHEWKOWE powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie podawaj chrupków w pozycji leżącej, aby dziecko się nie zadławiło.


Informacje producenta

Marka

Bobovita


Marka standaryzowana

MarkaBoboVita

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

DRODZY RODZICE, ZMIENIAMY NASZE OPAKOWANIA – WKRÓTCE POJAWIĄ SIĘ NA NICH BOHATEROWIE Z BAJKI PEPPA PIG. W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAMÓWIONY PRODUKT MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ OD ZDJĘCIA NA STRONIE Przepyszne chrupeczki BoboVita Bio: - kształt dopasowany do małej rączki - wsparcie w nauce gryzienia - gotowe do schrupania w domu, na spacerze i w podróży - bogactwo smaków - składniki ze 100% certyfikowanych upraw Bio - bez glutenu - bez dodatku soli, bez dodatku cukru - zgodnie z przepisami prawa bez konserwantów, bez barwników i wzmacniaczy smaku Produkt dla niemowląt i małych dzieci.


Dodatkowe informacje

Ekspert BoboVita 801 165 555 www.bobovita.pl Chętnie odpowiem na Twoje pytania o żywienie i rozwój dziecka


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli

bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry)


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku soli

Bez dodatku cukru

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupeczki kukurydziane bio

Wariant delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu

Produkty z kategorii Chrupki

4.9
z 17 opinii
BIOMINKI Chrupki kukurydziano-jaglane bezglutenowe BIO 60 g

BIOMINKI

Chrupki kukurydziano-jaglane bezglutenowe BIO

60 g
81,50 zł/kg
Cena promocyjna4,89 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.8
z 4 opinii
BIOMINKI Chrupki kukurydziano-gryczane bezglutenowe BIO 60 g

BIOMINKI

Chrupki kukurydziano-gryczane bezglutenowe BIO

60 g
81,50 zł/kg
Cena promocyjna4,89 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 11 opinii
BIOMINKI Chrupki kukurydziane bezglutenowe BIO 60 g

BIOMINKI

Chrupki kukurydziane bezglutenowe BIO

60 g
79,83 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO 28 g

GERBER Organic

Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO 28 g

GERBER Organic

Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenno-owsiane pomidor marchewka po 10 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenno-owsiane pomidor marchewka po 10 miesiącu życia BIO

35 g
428,29 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 5 opinii
CIBI Angelina Chrupki kukurydziane- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g 60 g

CIBI Angelina

Chrupki kukurydziane- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g

60 g
166,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
CIBI Teddy Chrupki kukurydziane-marchew i dynia - od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g 60 g

CIBI Teddy

Chrupki kukurydziane-marchew i dynia - od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 4x15g

60 g
166,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 6 opinii
GERBER Chrupeczki kukurydziane bananowo - truskawkowe po 7 miesiącu życia 28 g

GERBER

Chrupeczki kukurydziane bananowo - truskawkowe po 7 miesiącu życia

28 g
285,36 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
CIBI Angelina Chrupki kukurydziane mini- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO 30 g

CIBI Angelina

Chrupki kukurydziane mini- marchew i jabłko- od 7 miesiąca bezglutenowe BIO

30 g
199,67 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
HELPA CZARY MAMY liofilizowana sproszkowana malina BIO 40 g

HELPA CZARY MAMY

liofilizowana sproszkowana malina BIO

40 g
874,75 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku naturalnym powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HOLLE Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO 25 g

HOLLE

Chrupki jaglane o smaku mango powyżej 8 miesiąca życia BIO

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
SMILEAT Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO 25 g

SMILEAT

Ekologiczna przekąska kukurydziana o smaku truskawki i banana po 8 miesiącu BIO

25 g
227,60 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
292,50 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.9
z 8 opinii
BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
292,50 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe kakao bez cukru BIO

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
SMILEAT Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO 300 g

SMILEAT

Płatki śniadaniowe kółka zbożowe bez cukru BIO

300 g
86,63 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki jaglano-kukurydziane truskawkowe po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane – serowe, po 12 miesięcu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO 30 g

FRUCHTBAR

Chrupki kukurydziane mango-banan po 12 miesiącu BIO

30 g
228,33 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LIL ONES Bezglutenowe chrupki kukurydziane banan-mango od 10 miesiąca BIO 30 g

LIL ONES

Bezglutenowe chrupki kukurydziane banan-mango od 10 miesiąca BIO

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

Produkty marki BOBOVITA

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store