Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Musli
Orzechowe
INKA Owsiane serduszka musli z kokosem
Musli owsiane z kokosem Seduszka INKA 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 48 opinii

INKA Owsiane serduszka musli z kokosem

750 g
INKA
UE
1 szt.15 szt.

Cena59,85 zł
79,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 22.10.2026
Dostępne warianty
INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
79,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
750 g
Dostawca:
GRANA
Marka:
INKA
EAN:
5901154043521
Cena za kg:
79,80 zł/kg
Waga:
750 g
Marka:
INKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANA
EAN:
5901154043521

Produkty z kategorii Orzechowe

4.8
z 48 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 17 opinii
NATURAVENA Musli orzechowe BIO 300 g

NATURAVENA

Musli orzechowe BIO

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
ONEDAYMORE Musli POWER UP 450 g

ONEDAYMORE

Musli POWER UP

450 g
41,31 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
ONEDAYMORE Musli z migdałami w karmelowej czekoladzie 500 g

ONEDAYMORE

Musli z migdałami w karmelowej czekoladzie

500 g
45,98 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki INKA

5.0
z 103 opinii
Nowość
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 154 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 150 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
43,27 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 79 opinii
INKA Barista Owsiane 1 l

INKA

Barista Owsiane

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 24 opinii
INKA Napój kokosowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój kokosowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1 l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
INKA Barista napój kokosowy 1 l

INKA

Barista napój kokosowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój migdałowy 500 ml

INKA

Napój migdałowy

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.8
z 29 opinii
INKA Napój owsiany 500 ml

INKA

Napój owsiany

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 56 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z czekoladą 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z czekoladą

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 48 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 43 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 37 opinii
INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 16 opinii
INKA Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store