Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Korzeniowe
Seler
FRISCO FRESH Seler 1 szt. (560g-840g)
Seler 1 szt. FRISCO FRESH 700g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 1564 opinii

FRISCO FRESH Seler 1 szt. (560g-840g)

~700 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena3,49 zł
4,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Seler jest jednym z tych warzyw, bez których nie może się obejść żadna zupa czy baza pod sos. Często używany do sałatek i surówek. Z powodzeniem zastępuje szkodliwą dla organizmu sól. Likwiduje obrzęki, wzmacnia włosy i paznokcie. Działa na układ pokarmowy i oddechowy. Zawiera wiele dobroczynnie działających witamin i składników mineralnych, jak magnez, potas, cynk czy witaminy z grupy B, witaminę PP czy kwas foliowy. Jedzenie selera nie tylko gwarantuje dobre zdrowie, ale również urodę i długowieczność. Dlatego warto o tym pamiętać, mimo że smak i zapach tego warzywa dla wielu osób nie należy do najprzyjemniejszych. 


FRISCO FRESH Seler 1 szt. (560g-840g)


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
1564 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
A to feler... spory seler.
28.06.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
11.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry seler
27.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, słodki smak, bialutki
21.02.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Swieża i potrzebna do zup.
20.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Seler swiezutki i jędrny
09.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Zupa bez selera to nie zupa . Ładny zdrowy no i o to chodzi.👍️👍️👍️👍️
09.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
ok.👍️💯
03.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
jest dobry
17.01.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, ładne warzywo. Polecam 💪
10.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość!
23.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży , zgodny z opisem
23.12.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Seler ,warzywo, które wykorzystuję do gotowania zup
19.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
absolutnie ok
25.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Wielki. Wolałabym trochę mniejszy, ale nie mam wyboru
19.11.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️
14.11.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, kupuję często
08.11.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
pewnie jest dobry ale jak na moje potrzeby za ogromny
22.10.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Selery były obkrojone co świadczy że były nadpsute.
21.09.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Czysty i donry zapach❤️
28.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
700 g
Dostawca:
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁ
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22223100
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Waga:
700 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁ
EAN:
22223100

Produkty z kategorii Seler

4.8
z 945 opinii

31% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1564 opinii
FRISCO FRESH Seler 1 szt. (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Seler 1 szt. (560g-840g)

~700 g
4,99 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.7
z 151 opinii
FRISCO ORGANIC Seler BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Seler BIO (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
FRISCO ORGANIC Seler naciowy BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Seler naciowy BIO

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store