Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Łosoś wędzony w plastrach
SUEMPOL Premium Łosoś dziki wędzony plasterkowany
Łosoś dziki wędzony plasterkowany Premium SUEMPOL 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 346 opinii

SUEMPOL Premium Łosoś dziki wędzony plasterkowany

100 g
SUEMPOL
Norwegia

Cena24,15 zł
241,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Łosoś dziki z Alaski swój charakterystyczny, czerwonawy kolor zawdzięcza naturalnemu barwnikowi. Trafia on do organizmu ryby wraz ze spożywanymi skorupiakami, np. krewetkami.


Cechy

Sockeye z Alaski

wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Ω3

wysoka zawartość białka


SUEMPOL Premium Łosoś dziki wędzony plasterkowany


Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
434.00 kJ
5.2%
Wartość energetyczna (kcal)
103.00 kcal
5.2%
Tłuszcz (g)
2.70 g
3.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
2.80 g
46.7%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
0.36 g
w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy) (g)
0.11 g
w tym EPA (kwas eikozapentaenowy) (g)
0.15 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
346 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Trzyma jakość, mój ulubiony łosoś, dobry jak zawsze.
29.07.2026
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
super !
09.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
18.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
30.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony. Dziki czyt. z natury, a nie jakiejś hodowli, dobrze uwędzony, po prostu pyszny. Kupowałabym częściej, ale ta cena...
03.12.2025
1
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Super .
02.11.2025
0
1
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze bardzo dobra jakość .
25.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok, tylko dlaczego taki mały kawałek zapakowany jest nadmiarowo - dużo plastiku i dużo papieru. Żyjemy w czasach, kiedy plastik nas truje, a drzewa są wycinane na wyprodukowanie ton zbędnego papieru. Czyżby jeszcze tak wielu ludzi dawało się nabrać na sztuczki marketingowe? Ja czytam gramaturę produktu.
10.06.2025
8
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
wysoka jakość
25.03.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze dobry, najważniejsze że nie atlantycki
23.12.2024
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość
09.12.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha, uwielbiamy.
09.12.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo szybka dostawa, mili kurierzy i możliwość zamówienia w dowalnym okienku czasowym. Po prostu super!
14.10.2024
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest bardzo dobry, wierzę że nie pochodzi z hodowlii
21.08.2024
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lepszy niż inne, które w ostatnim czasie jadłam.
05.08.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
02.08.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszytko ok
29.07.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały smak!
16.07.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
B. Smaczne
16.02.2024
0
0
Ł.
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
31.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
241,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SUEMPOL
Marka:
SUEMPOL
EAN:
5906730601973
Cena za kg:
241,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SUEMPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SUEMPOL
EAN:
5906730601973

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od -2 °C do +4 °C. Produkt gotowy do spożycia. Spożyć zaraz po otwarciu opakowania.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C -2

Maks. temp. °C 4


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

MSC - www.msc.org/pl, Certyfikat Zrównoważonego Rybołówstwa Ryby w tym produkcie spełniają wymogi środowiskowe standardu MSC w zakresie zrównoważonego rozwoju. Oznacza to, że pochodzą one z dobrze zarządzanego rybołówstwa, które minimalizuje swój wpływ na ekosystem morski i chroni zasoby ryb na przyszłość. msc.org


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt może zawierać ości.


Informacje producenta

Marka

Suempol


Marka standaryzowana

MarkaSuempol

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

MSC


Opis produktu

Łosoś dziki z Alaski swój charakterystyczny, czerwonawy kolor zawdzięcza naturalnemu barwnikowi. Trafia on do organizmu ryby wraz ze spożywanymi skorupiakami, np. krewetkami.


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Ω3

wysoka zawartość białka


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Łosoś dziki

Produkty z kategorii Łosoś wędzony w plastrach

4.8
z 1177 opinii
SUEMPOL Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany

100 g
162,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,23 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 339 opinii
SUEMPOL Łosoś Norweski wędzony BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś Norweski wędzony BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 346 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś dziki wędzony plasterkowany 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś dziki wędzony plasterkowany

100 g
241,50 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 124 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

100 g
293,90 zł/kg
Cena29,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 34 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku

100 g
325,50 zł/kg
Cena32,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 170 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 50 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

50 g
277,00 zł/kg
Cena13,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 188 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 150 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

150 g
253,27 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 79 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś norweski 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś norweski

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 184 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 100 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

100 g
186,50 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 183 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 50 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

50 g
233,00 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 129 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 250 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

250 g
158,76 zł/kg
Cena39,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 52 opinii
MOWI Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g) 1 kg

MOWI

Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g)

~1 kg
164,99 zł/kg
Cena164,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki SUEMPOL

4.9
z 240 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
115,84 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,48 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 1177 opinii
SUEMPOL Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany

100 g
162,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,23 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 339 opinii
SUEMPOL Łosoś Norweski wędzony BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś Norweski wędzony BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.7
z 97 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony marynowany kanapkowy z koprem 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony marynowany kanapkowy z koprem

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 75 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 135 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco z pieprzem 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco z pieprzem

125 g
146,80 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 302 opinii
SUEMPOL Roladki z łososia wędzone na gorąco 250 g

SUEMPOL

Roladki z łososia wędzone na gorąco

250 g
54,76 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 79 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś norweski 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś norweski

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 184 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 100 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

100 g
186,50 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 183 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 50 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

50 g
233,00 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 300 opinii
SUEMPOL Pstrąg łososiowy 100 g

SUEMPOL

Pstrąg łososiowy

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 129 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 250 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

250 g
158,76 zł/kg
Cena39,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 106 opinii
SUEMPOL Tatar z wędzonego łososia 100 g

SUEMPOL

Tatar z wędzonego łososia

100 g
174,90 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
4.7
z 133 opinii
SUEMPOL Paróweczki łososiowe bez konserwantów 160 g

SUEMPOL

Paróweczki łososiowe bez konserwantów

160 g
27,44 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SUEMPOL Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami 80 g

SUEMPOL

Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
SUEMPOL Wędzony łosoś w kremie 80 g

SUEMPOL

Wędzony łosoś w kremie

80 g
60,62 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store