Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Łosoś wędzony w plastrach
MOWI Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g)
Łosoś wędzony plastry (900g   1100g) MOWI 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 52 opinii

MOWI Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g)

~1 kg
MOWI
Norwegia

Cena164,99 zł
164,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 12 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
06.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle bardzo dobry
02.08.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny
26.03.2024
0
0
Malgorzat
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny! Cienkie plastry! Wszyscy się zajadają!
04.03.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny
22.01.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Cienkie plastry, bardzo dobry smak.
26.12.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy łosoś wędzony jaki jadłam
20.12.2023
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny! Cienkie plastry!
30.10.2023
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny! Cienkie plasterki. Świeży ! Smakuje wszystkim. Kolejne zakupy obowiązkowo z tym łososiem! Polecam!!! Niestety bardzo polecam!!!
01.09.2023
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, świeży, produkt bez zarzutu.
28.08.2023
0
0
Igor
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystkie 3 aspekty - na 5 gwiazdek
27.07.2023
0
0
Lola
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
21.07.2023
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny, wspaniały łosoś!!!
04.07.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały
08.06.2023
0
0
ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super produkt
15.04.2023
0
0
Felicjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zastrzeżeń
11.04.2023
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały w b dobrej cenie
08.04.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie super. Oby jak najdłużej dostępny w ofercie .
06.04.2023
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała jakość, bardzo smaczny i świeży.
03.04.2023
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży i bardzo smaczny
14.02.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
164,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
MOWI
Marka:
MOWI
EAN:
2829009
Cena za kg:
164,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
MOWI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MOWI
EAN:
2829009

Produkty z kategorii Łosoś wędzony w plastrach

4.8
z 1177 opinii
SUEMPOL Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany

100 g
162,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,23 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 339 opinii
SUEMPOL Łosoś Norweski wędzony BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś Norweski wędzony BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 170 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 50 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

50 g
277,00 zł/kg
Cena13,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 184 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 100 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

100 g
186,50 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 124 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

100 g
293,90 zł/kg
Cena29,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 34 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku

100 g
325,50 zł/kg
Cena32,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 79 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś norweski 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś norweski

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 188 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 150 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

150 g
253,27 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 346 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś dziki wędzony plasterkowany 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś dziki wędzony plasterkowany

100 g
241,50 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 50 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

50 g
233,00 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 129 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 250 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

250 g
158,76 zł/kg
Cena39,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 52 opinii
MOWI Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g) 1 kg

MOWI

Łosoś wędzony plastry (900g - 1100g)

~1 kg
164,99 zł/kg
Cena164,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki MOWI

5.0
z 170 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 50 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

50 g
277,00 zł/kg
Cena13,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 124 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

100 g
293,90 zł/kg
Cena29,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 34 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku 100 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno o intensywnym smaku

100 g
325,50 zł/kg
Cena32,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 188 opinii
MOWI Łosoś wędzony na zimno w plastrach 150 g

MOWI

Łosoś wędzony na zimno w plastrach

150 g
253,27 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 113 opinii
MOWI Łosoś świeży ze skórą 150 g

MOWI

Łosoś świeży ze skórą

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 367 opinii
MOWI Łosoś świeży ze skórą (2 porcje) 250 g

MOWI

Łosoś świeży ze skórą (2 porcje)

250 g
171,96 zł/kg
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 107 opinii
Nowość
MOWI Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

MOWI

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
211,60 zł/kg
Cena26,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 93 opinii
MOWI Łosoś wędzony na gorąco z cytryną i pietruszką 125 g

MOWI

Łosoś wędzony na gorąco z cytryną i pietruszką

125 g
211,60 zł/kg
Cena26,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 53 opinii
MOWI Gravad Lax Łosoś wędzony i marynowany w przyprawach 100 g

MOWI

Gravad Lax Łosoś wędzony i marynowany w przyprawach

100 g
325,50 zł/kg
Cena32,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 23 opinii
MOWI Łosoś do piekarnika po Tajsku 250 g

MOWI

Łosoś do piekarnika po Tajsku

250 g
152,60 zł/kg
Cena38,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 19 opinii
MOWI Łosoś do piekarnika po Gruzińsku 250 g

MOWI

Łosoś do piekarnika po Gruzińsku

250 g
152,60 zł/kg
Cena38,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 29 opinii
MOWI Łosoś marynowany z burakiem 100 g

MOWI

Łosoś marynowany z burakiem

100 g
289,90 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 26 opinii
MOWI Łosoś Express po prowansalsku (2 porcje) 220 g

MOWI

Łosoś Express po prowansalsku (2 porcje)

220 g
173,86 zł/kg
Cena38,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 17 opinii
MOWI Łosoś Express po tajsku (2 porcje) 220 g

MOWI

Łosoś Express po tajsku (2 porcje)

220 g
173,86 zł/kg
Cena38,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store