Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomarańczowe
Pozostałe
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza
Rodzynki sułtańskie - Bakalland
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 722 opinii

TYMBARK Sok 100% Pomarańcza

12 l
TYMBARK
1 szt.12 szt.

Frisco poleca
Cena83,88 zł
6,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sok pomarańczowy Tymbark to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników pysznych, zdrowych napojów. Stanowi on nie tylko bogate źródło witamin.

Jeden litr soku tworzony jest z 2,5 kilograma soczystych i świeżych pomarańczy. Nie zawiera dodatkowego cukru, dzięki czemu ma korzystny wpływ na zdrowie i wzmacnia odporność.

Przed otwarciem produktu zalecamy jego wstrząśnięcie, przez co sok uzyska znakomitą, odpowiednio zagęszczoną konsystencję.

Czy wiesz, że:

  • sok pomarańczowy, wypijany regularnie, pozytywnie wpływa na układ trawienny,
  • dobrej jakości sok pomarańczowy wspiera funkcjonowanie układu moczowego i polecany jest osobom cierpiącym na cukrzycę,
  • zawarta w pomarańczach witamina C jest silnym przeciwutleniaczem i zwalcza szkodliwe wolne rodniki.

TYMBARK Sok 100% Pomarańcza


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
TYMBARK Sok 100% Jabłko
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
187.00 kJ
2.2%
Wartość energetyczna (kcal)
44.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
6.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
6,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
12 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334120755
Cena za kg:
6,99 zł/l
Pojemność:
12 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334120755

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godz.

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem


Informacje producenta

Opis produktu

Dbanie o zdrowie jest proste Polecamy Częściej wychodzić z psem, pić szklankę soku dziennie... i dużo spać. Źródło witaminy C... która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Witamina C zawarta w 100 ml soku pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia.

Cechy

źródło witaminy C


Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

Marka:Tymbark


O marce

Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Za nami już blisko 80 lat tradycji bezkonkurencyjnego smaku i najwyższej jakości. Obecnie Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów w Polsce, którego produkty trafiają do prawie 30 krajów na całym świecie. Jest marką, którą polscy konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem i najchętniej polecają swoim bliskim.

Oświadczenia żywieniowe

Źródło witaminy C.


Dodatkowe informacje

Zobowiązanie Tymbark Razem budujemy piłkarską reprezentację Polski! Od 2007 r. współtworzymy największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie. www.zpodworkanastadion.pl Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku PZPN Sponsor główny Tymbark

Logotypy stron trzecich

FSC

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 48 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 13 opinii

15% taniej

HOLLINGER Sok pomarańczowy BIO 1 l

HOLLINGER

Sok pomarańczowy BIO

1 l
16,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027
4.9
z 155 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 19 opinii
TYMBARK Nektar pomarańcza 1 l

TYMBARK

Nektar pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z pomarańczy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 43 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 200 ml

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

200 ml
7,75 zł/l
Cena1,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 38 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 1 l

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 13 opinii
TARCZYN Nektar pomarańcza 300 ml

TARCZYN

Nektar pomarańcza

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 11 opinii
GRANINI Nektar pomarańczowy 1 l

GRANINI

Nektar pomarańczowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 330 ml

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

330 ml
12,70 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok pomarańczowy 100% PET

300 ml
18,17 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 6 opinii
Oryginalny Sok 100% pomarańcza 330 ml

Oryginalny Sok

100% pomarańcza

330 ml
27,12 zł/l
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 238 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami

170 g
23,47 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store