Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Wieloowocowe
TYMBARK Malina mięta Napój PET
Malina mięta Napój PET TYMBARK 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

TYMBARK Malina mięta Napój PET

6 l
TYMBARK
1 szt.12 szt.

Cena35,40 zł
5,90 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Firma Tymbark już od wielu lat cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku nosząc miano niekwestionowanego lidera w dziedzinie soków, napojów i nektarów. Produkty tej marki wyróżnia wysoka jakość wykonania, której mogłaby pozazdrościć konkurencja. Wszystkieartykuły tej firmy cieszą się dużym uznaniem wśród klientów w każdym wieku, którzy docenili jego wspaniały i bogaty smak, ale również nie tylko estetyczne opakowanie, ale także i komfortowe, z wygodnym otwarciem i zamknięciem wielokrotnego użytku.
Napój malinowo-miętowy wyprodukowany z soku zagęszczonego.

TYMBARK Malina mięta Napój PET


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
153.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
36.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
9.00 g
3.5%
w tym cukry (g)
9.00 g
10.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
5,90 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
6 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334130679
Cena za kg:
5,90 zł/l
Pojemność:
6 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334130679

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godz.


Informacje producenta

Opis produktu

Przygotuj się na lato w nowym towarzystwie! Sprawdź jak w upalne dni chłodzi miętowy napój Tymbark w połączeniu z soczystą maliną. A zielony kapsel jak zwykle dorzuci swoje trzy grosze ;) Tymbark malina - mięta - poczuj jak chłodzi mięta w najlepszym dwusmaku od Tymbarku!

Cechy

kochaj życie!
bez konserwantów i sztucznych słodzików


Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

Marka:Tymbark


O marce

Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Za nami już blisko 80 lat tradycji bezkonkurencyjnego smaku i najwyższej jakości. Obecnie Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów w Polsce, którego produkty trafiają do prawie 30 krajów na całym świecie. Jest marką, którą polscy konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem i najchętniej polecają swoim bliskim.

Produkty z kategorii Wieloowocowe

4.9
z 18 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza - jabłko bez cukru 200 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza - jabłko bez cukru

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Sok 100% Malina jabłko wiśnia winogrono 200 ml

TYMBARK

Sok 100% Malina jabłko wiśnia winogrono

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 64 opinii
TYMBARK Wiśnia jabłko Napój 1 l

TYMBARK

Wiśnia jabłko Napój

1 l
3,59 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Po prostu Kompotowy napój truskawka aronia jabłko 1.25 l

TYMBARK Po prostu

Kompotowy napój truskawka aronia jabłko

1.25 l
4,28 zł/l
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 34 opinii
TYMBARK Wiśnia jabłko Napój PET 2 l

TYMBARK

Wiśnia jabłko Napój PET

2 l
2,50 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 29 opinii
TYMBARK Jabłko brzoskwinia Napój 1 l

TYMBARK

Jabłko brzoskwinia Napój

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 29 opinii
TYMBARK Po prostu Napój kompotowy śliwka jabłko 1.25 l

TYMBARK Po prostu

Napój kompotowy śliwka jabłko

1.25 l
4,28 zł/l
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Immuno odporność Sok malina acerola dzika róża 200 ml

KUBUŚ

Immuno odporność Sok malina acerola dzika róża

200 ml
16,45 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
TYMBARK Jabłko Gruszka Napój owocowy PET 2 l

TYMBARK

Jabłko Gruszka Napój owocowy PET

2 l
2,75 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Jabłko brzoskwinia Napój PET 2 l

TYMBARK

Jabłko brzoskwinia Napój PET

2 l
3,38 zł/l
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
TYMBARK Jabłko brzoskwinia Napój 250 ml

TYMBARK

Jabłko brzoskwinia Napój

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 37 opinii
HORTEX Napój wieloowocowy z kiwi i limonką 1 l

HORTEX

Napój wieloowocowy z kiwi i limonką

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 24 opinii
HORTEX Napój wieloowocowy z pomarańczą i yuzu 1 l

HORTEX

Napój wieloowocowy z pomarańczą i yuzu

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 26 opinii
HORTEX Napój wieloowocowy czerwone winogrono gujawa 1 l

HORTEX

Napój wieloowocowy czerwone winogrono gujawa

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
TYMBARK Arbuz Jabłko Napój owocowy, szkło 250 ml

TYMBARK

Arbuz Jabłko Napój owocowy, szkło

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Pomarańcza brzoskwinia Napój PET 2 l

TYMBARK

Pomarańcza brzoskwinia Napój PET

2 l
2,75 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 25 opinii
TYMBARK Pomarańcza brzoskwinia Napój 1 l

TYMBARK

Pomarańcza brzoskwinia Napój

1 l
3,85 zł/l
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 7 opinii
TYMBARK napój o smaku jabłko-jagoda 500 ml

TYMBARK

napój o smaku jabłko-jagoda

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
TYMBARK Malina mięta Napój PET 500 ml

TYMBARK

Malina mięta Napój PET

500 ml
5,90 zł/l
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 24 opinii
Nowość
HORTEX Napój jabłko - rabarbar PET 1.75 l

HORTEX

Napój jabłko - rabarbar PET

1.75 l
2,79 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PEPPA PIG Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml) 600 ml

PEPPA PIG

Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml)

600 ml
15,75 zł/l
Cena9,45 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - brzoskwinia 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - brzoskwinia

1 l
6,39 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - agrest 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - agrest

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami

170 g
23,47 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 416 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 161 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store