Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Łagodna
PRIMA Kawa mielona
Kawa mielona Finezja PRIMA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 43 opinii

PRIMA Kawa mielona

250 g
PRIMA

Cena17,99 zł
71,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kawa mielona Finezja Cafe Prima to kompozycja świeżo palonych aromatycznych ziaren, kawa o łagodnym subtelnym smaku i średniej mocy, pozbawiona goryczy.

Kawa o wysokich walorach smakowych i bogatej historii gości w domach Polaków już od 25 lat. Swoje walory zawdzięcza wysokiej jakości składnikom i tradycyjnemu procesowi prażenia ziaren. Doskonała do parzenia po turecku, w kawiarkach i ekspresach przelewowych. Kawa Prima najlepiej smakuje w połączeniu z mlekiem.

Powody, dla których warto wybrać kawę marki Prima:

  • Niezmienny, niepowtarzalny smak i aromat
  • Wysokiej jakości składniki
  • Korzystna relacja jakości do ceny

Cechy

delikatna, harmonijna

moc 4


PRIMA Kawa mielona


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.03.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
ta kawa pobudza do zycia polecam i cena w miare
27.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
kawa super wyrazista w smaku polecam
08.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
az chce sie pic o poranku
25.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
łagodna i o wyrazistym smaku
25.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2026
0
0
Czesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
ROBERT
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Jozef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
71,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
JDE
Marka:
PRIMA
EAN:
5900194000068
Cena za kg:
71,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
PRIMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
5900194000068

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Prima


Marka standaryzowana

MarkaPrima

Opis produktu

Wierzymy, że każdy zasługuje na przestrzeń do bycia po prostu sobą - kiedy nikogo nie udajesz i nie martwisz się o to, co pomyślą o Tobie inni. Prima Finezja to kawa o harmonijnym smaku i wyjątkowym aromacie starannie uprażonych ziaren. Przygotuj ją tak, jak lubisz najbardziej.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa mielona

Produkty z kategorii Łagodna

27% taniej

SAQUELLA Kawa mielona BELLA CREMA 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona BELLA CREMA

200 g
109,95 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 35 opinii

15% taniej

PRIMA Kawa mielona 500 g

PRIMA

Kawa mielona

500 g
55,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
32,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 43 opinii
PRIMA Kawa mielona 250 g

PRIMA

Kawa mielona

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.8
z 9 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 250 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 20 opinii
ASTRA Kawa palona mielona CREMA (łagodna) 500 g

ASTRA

Kawa palona mielona CREMA (łagodna)

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 18 opinii
ASTRA Kawa palona mielona TRADYCYJNA (łagodna) 500 g

ASTRA

Kawa palona mielona TRADYCYJNA (łagodna)

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027

Produkty marki PRIMA

5.0
z 35 opinii

15% taniej

PRIMA Kawa mielona 500 g

PRIMA

Kawa mielona

500 g
55,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
32,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 1 opinii
PRIMA Kawa ziarnista AROMA ITALIANO 900 g

PRIMA

Kawa ziarnista AROMA ITALIANO

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.8
z 4 opinii
PRIMA Kawa ziarnista Aroma Gold 900 g

PRIMA

Kawa ziarnista Aroma Gold

900 g
73,32 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.7
z 3 opinii
PRIMA Prima Aroma Intenso kawa ziarnista 900 g

PRIMA

Prima Aroma Intenso kawa ziarnista

900 g
73,32 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store