Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Zbalansowana
do 1000g
PRIMA Kawa ziarnista Aroma Gold
Aroma Gold kawa ziarnista PRIMA 900g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

PRIMA Kawa ziarnista Aroma Gold

900 g
PRIMA
Polska

Cena65,99 zł
73,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kompozycja ziaren Arabica i Robusta o pełnym, zbalansowanym smaku. Pełna i zbalansowana Kawa Prima Aroma Gold swój pełny, zbalansowany smak zawdzięcza kompozycji wysokiej jakości ziaren Arabica i Robusta. Poczuj świeżość aromatu Nasi eksperci dobierają sposób palenia ziaren tak, abyś mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem i aromatem w każdej filiżance kawy Prima. Przekonaj się sam - poczuj świeżość aromatu ziaren Prima przez specjalny wentylek!


Cechy

poczuj świeżość aromatu

kompozycja Arabica i Robusta

średnio palona

intensywność 5/10


PRIMA Kawa ziarnista Aroma Gold


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.10.2026
Dostępne warianty
PRIMA Kawa ziarnista AROMA ITALIANO
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
73,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
900 g
Dostawca:
JDE
Marka:
PRIMA
EAN:
5900194230410
Cena za kg:
73,32 zł/kg
Waga:
900 g
Marka:
PRIMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
5900194230410

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak zmielić ziarna? Dostosowanie stopnia mielenia ziaren do metody zaparzania pozwoli Ci cieszyć się pełnią smaku i aromatu kawy Prima.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Prima


Marka standaryzowana

MarkaPrima

Opis produktu

Kompozycja ziaren Arabica i Robusta o pełnym, zbalansowanym smaku. Pełna i zbalansowana Kawa Prima Aroma Gold swój pełny, zbalansowany smak zawdzięcza kompozycji wysokiej jakości ziaren Arabica i Robusta. Poczuj świeżość aromatu Nasi eksperci dobierają sposób palenia ziaren tak, abyś mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem i aromatem w każdej filiżance kawy Prima. Przekonaj się sam - poczuj świeżość aromatu ziaren Prima przez specjalny wentylek!


O marce

Spróbuj też bogatego i wyrazistego smaku Prima Aroma Intenso Idealna do ekspresu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa ziarnista

Wariant Aroma Gold

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 33 opinii

36% taniej

JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 37 opinii

17% taniej

LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena promocyjna99,99 zł
119,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.6
z 5 opinii
BEANS REPUBLIC Kawa ziarnista COLUMBIANA 1 kg

BEANS REPUBLIC

Kawa ziarnista COLUMBIANA

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.6
z 5 opinii

18% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista ORIGINAL 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista ORIGINAL

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
97,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 20 opinii
KIMBO Kawa ziarnista CREMA CLASSICO 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista CREMA CLASSICO

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.8
z 9 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia

1 kg
79,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
87,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 14 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista SELECT 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista SELECT

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii

16% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista MEDIUM ROAST 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista MEDIUM ROAST

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
94,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
5.0
z 19 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista CREMA 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista CREMA

1 kg
85,99 zł/kg
Cena85,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 6 opinii
Nowość
BEANS REPUBLIC Kawa ziarnista ESPLENDIDA 1 kg

BEANS REPUBLIC

Kawa ziarnista ESPLENDIDA

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
4.9
z 19 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista PREMIUM 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista PREMIUM

1 kg
85,99 zł/kg
Cena85,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ROSSA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ROSSA

1 kg
92,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna92,99 zł
95,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 11 opinii
JACOBS Kawa ziarnista KRÖNUNG 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista KRÖNUNG

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 12 opinii
JACOBS Kawa ziarnista BARISTA CREMA ITALIANO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista BARISTA CREMA ITALIANO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 7 opinii
JACOBS Kawa ziarnista BARISTA CREMA 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista BARISTA CREMA

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.7
z 6 opinii
BEANS REPUBLIC Kawa ziarnista BRASILEIRO 1 kg

BEANS REPUBLIC

Kawa ziarnista BRASILEIRO

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
5.0
z 1 opinii
BEANS REPUBLIC Kawa ziarnista REVIGO 1 kg

BEANS REPUBLIC

Kawa ziarnista REVIGO

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
4.8
z 4 opinii
PRIMA Kawa ziarnista Aroma Gold 900 g

PRIMA

Kawa ziarnista Aroma Gold

900 g
73,32 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ARABICA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ARABICA

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
Nowość
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Single Origin Brasil 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Single Origin Brasil

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Crema ziarno 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Crema ziarno

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 7 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 2 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista CREMA DOLCE (Positano) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista CREMA DOLCE (Positano)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 2 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista CREMA GOLD 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista CREMA GOLD

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.5
z 2 opinii
DAVIDOFF Kawa ziarnista CREMA INTENSE 1 kg

DAVIDOFF

Kawa ziarnista CREMA INTENSE

1 kg
105,59 zł/kg
Cena105,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2027
DESEO Speciality Coffee Kawa ziarnista (100% arabika) 1 kg

DESEO Speciality Coffee

Kawa ziarnista (100% arabika)

1 kg
129,99 zł/kg
Cena129,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PRIMA

5.0
z 35 opinii

15% taniej

PRIMA Kawa mielona 500 g

PRIMA

Kawa mielona

500 g
55,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
32,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 1 opinii
PRIMA Kawa ziarnista AROMA ITALIANO 900 g

PRIMA

Kawa ziarnista AROMA ITALIANO

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 43 opinii
PRIMA Kawa mielona 250 g

PRIMA

Kawa mielona

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.7
z 3 opinii
PRIMA Prima Aroma Intenso kawa ziarnista 900 g

PRIMA

Prima Aroma Intenso kawa ziarnista

900 g
73,32 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store