Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Żele pod prysznic
Hipoalergiczne
YOPE Pianka do mycia rąk Truskawka
Pianka do mycia ciała dla dzieci Truskawka YOPE 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

YOPE Pianka do mycia rąk Truskawka

300 ml
YOPE

Frisco poleca
Cena18,99 zł
63,30 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 29.12.2028
Tagi
promocja
Frisco okazja
Parametry
Cena za kg:
63,30 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
YOPE
Marka:
YOPE
EAN:
5906817704580
Cena za kg:
63,30 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
YOPE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YOPE
EAN:
5906817704580

Produkty z kategorii Hipoalergiczne

YOPE Pianka do mycia rąk Truskawka 300 ml

YOPE

Pianka do mycia rąk Truskawka

300 ml
63,30 zł/l
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2028
BOBINI Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 - truskawkowy 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 - truskawkowy

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki YOPE

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 12 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store