Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Oranżady
HELLENA Oranżada czerwona
Oranżada czerwona HELLENA 1.25l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

HELLENA Oranżada czerwona

1.25 l
HELLENA
Polska
1 szt.6 szt.

Cena4,79 zł
3,83 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

oryginalny smak


HELLENA Oranżada czerwona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
HELLENA Oranżada biała
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
81.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
19.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.40 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.30 g
4.8%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Stefania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,83 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.25 l
Dostawca:
AMIDO
Marka:
HELLENA
EAN:
5900352016658
Cena za kg:
3,83 zł/l
Pojemność:
1.25 l
Marka:
HELLENA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
5900352016658

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na ściance butelki ponad etykietą. Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed światłem. Sok jabłkowy może spowodować powstanie osadu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Warunkiem zwrotu kaucji jest oddanie butelki niezgniecionej, z etykietą i zakrętką.


Informacje producenta

Marka

Hellena


Marka standaryzowana

MarkaHellena

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Dodatkowe informacje

Cudze chwalicie, swego nie znacie!


Podzielony opis produktu

Functional Name Oranżada

Variant czerwona

Produkty z kategorii Oranżady

4.9
z 37 opinii
HELLENA Oranżada biała 1.25 l

HELLENA

Oranżada biała

1.25 l
3,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
HELLENA Oranżada czerwona 1.25 l

HELLENA

Oranżada czerwona

1.25 l
3,83 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki HELLENA

4.9
z 37 opinii
HELLENA Oranżada biała 1.25 l

HELLENA

Oranżada biała

1.25 l
3,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store