Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Oranżady
HELLENA Oranżada czerwona
Oranżada czerwona HELLENA 1.25l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

HELLENA Oranżada czerwona

7.5 l
HELLENA
Polska
1 szt.6 szt.

Cena28,74 zł
3,83 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
HELLENA Oranżada biała
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
3,83 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
7.5 l
Dostawca:
AMIDO
Marka:
HELLENA
EAN:
5900352126067
Cena za kg:
3,83 zł/l
Pojemność:
7.5 l
Marka:
HELLENA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
5900352126067

Produkty z kategorii Oranżady

4.9
z 37 opinii
HELLENA Oranżada biała 1.25 l

HELLENA

Oranżada biała

1.25 l
3,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
HELLENA Oranżada czerwona 1.25 l

HELLENA

Oranżada czerwona

1.25 l
3,83 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki HELLENA

4.9
z 37 opinii
HELLENA Oranżada biała 1.25 l

HELLENA

Oranżada biała

1.25 l
3,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
HELLENA Oranżada czerwona 1.25 l

HELLENA

Oranżada czerwona

1.25 l
3,83 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store