Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Wino bezalkoholowe
Białe
Wytrawne
Nephalia Chardonnay bezalkoholowe
Chardonnay bezalkoholowe Nephalia 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

Nephalia Chardonnay bezalkoholowe

750 ml
Nephalia
Francja
Produkt dostępny od 18. roku życia

Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
39,99 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (14% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.09.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja
Parametry
Cena za kg:
39,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
CASTEL FRERES
Marka:
Nephalia
EAN:
3211200331314
Cena za kg:
39,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
Nephalia
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CASTEL FRERES
EAN:
3211200331314

Produkty z kategorii Białe

4.8
z 9 opinii
NATUREO Muscat Blanc bezalkoholowe 750 ml

NATUREO

Muscat Blanc bezalkoholowe

750 ml
35,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Nephalia Chardonnay bezalkoholowe 750 ml

Nephalia

Chardonnay bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
DR. ZENZEN RIESLING 0% 750 ml

DR. ZENZEN

RIESLING 0%

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
WEINGUT MAYER Mayer Lanhaus Gruner Veltliner Bezalkoholowe 750 ml

WEINGUT MAYER

Mayer Lanhaus Gruner Veltliner Bezalkoholowe

750 ml
106,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka

Produkty marki Nephalia

Nephalia Blanc de Blancs wino bezalkoholowe 750 g

Nephalia

Blanc de Blancs wino bezalkoholowe

750 g
39,99 zł/kg
białe wytrawne
wytrawne
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Nephalia Nephalia Cabernet Sauvignon wino bezalkoholowe 750 ml

Nephalia

Nephalia Cabernet Sauvignon wino bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store