Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino bezalkoholowe
Białe
Wytrawne
NATUREO Muscat Blanc bezalkoholowe
Muscat Blanc bezalkoholowe NATUREO 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 9 opinii

NATUREO Muscat Blanc bezalkoholowe

białe wytrawne
wytrawne
750 ml
NATUREO
Hiszpania
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena promocyjna26,99 zł
35,99 zł/l
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (10% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 20.02.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
22%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Victoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.04.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NATUREO
EAN:
8410113001924
Cena za kg:
35,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
NATUREO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8410113001924

Informacje producenta

Marka

Torres


Marka standaryzowana

MarkaTorres

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Informacje dot. stylu życia

Bezalkoholowy


Pochodzenie

Hiszpania


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój na bazie wina gronowego dealkoholizowany

Produkty z kategorii Białe

4.8
z 9 opinii
NATUREO Muscat Blanc bezalkoholowe 750 ml

NATUREO

Muscat Blanc bezalkoholowe

750 ml
35,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Nephalia Blanc de Blancs wino bezalkoholowe 750 g

Nephalia

Blanc de Blancs wino bezalkoholowe

750 g
39,99 zł/kg
białe wytrawne
wytrawne
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
DR. ZENZEN RIESLING 0% 750 ml

DR. ZENZEN

RIESLING 0%

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
WEINGUT MAYER Mayer Lanhaus Gruner Veltliner Bezalkoholowe 750 ml

WEINGUT MAYER

Mayer Lanhaus Gruner Veltliner Bezalkoholowe

750 ml
106,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka

Produkty marki NATUREO

5.0
z 12 opinii
NATUREO Syrah - Garnacha bezalkoholowe 750 ml

NATUREO

Syrah - Garnacha bezalkoholowe

750 ml
35,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store