Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Lecznicza
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna niegazowana
Naturalna woda mineralna niegazowana KRYNICZANKA 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
KRYNICZANKA
1 szt.12 szt.

Cena2,49 zł
4,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wysokozmineralizowana, średnionasycona naturalnym CO₂ ze źródła Zuber Zawiera wapń, magnez i wodorowęglany W toku produkcji wodę poddano procesowi napowietrzania i filtracji. Częściowo odgazowana. Naturalna woda mineralna nasycona CO₂ o stężeniu 1500-4000 mg/l CO₂ ze źródła Zuber. Naturalna woda mineralna wydobywana z ujęć: Zdrój Główny, Jan 13a, Nr 7, Nr 9 w Krynicy-Zdroju. Woda posiada ocenę i klasyfikację rodzajową


Cechy

częściowo odgazowana


KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna niegazowana


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.01.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
TANO
Marka:
KRYNICZANKA
EAN:
5901115000259
Cena za kg:
4,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KRYNICZANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TANO
EAN:
5901115000259

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data podana na butelce powyżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu w temp. od 4 °C do 20 °C. Po otwarciu, najlepiej spożyć w ciągu 48 godzin. Osad jest zjawiskiem naturalnym


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 20


Informacje producenta

Marka

Kryniczanka


Marka standaryzowana

MarkaKryniczanka

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Wysokozmineralizowana, średnionasycona naturalnym CO₂ ze źródła Zuber Zawiera wapń, magnez i wodorowęglany W toku produkcji wodę poddano procesowi napowietrzania i filtracji. Częściowo odgazowana. Naturalna woda mineralna nasycona CO₂ o stężeniu 1500-4000 mg/l CO₂ ze źródła Zuber. Naturalna woda mineralna wydobywana z ujęć: Zdrój Główny, Jan 13a, Nr 7, Nr 9 w Krynicy-Zdroju. Woda posiada ocenę i klasyfikację rodzajową


Oświadczenia żywieniowe

Zawiera wapń, magnez i wodorowęglany


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalna woda mineralna

Wariant lekko gazowana

Produkty z kategorii Lecznicza

4.8
z 22 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka 1.5 l

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Słotwinka

1.5 l
6,57 zł/l
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 14 opinii
CECHINI Naturalna woda lecznicza Zofia 5 l

CECHINI

Naturalna woda lecznicza Zofia

5 l
6,00 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 3 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.9
z 8 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka 500 ml

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Słotwinka

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

Produkty marki KRYNICZANKA

5.0
z 28 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2 1.5 l

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka 1.5 l

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Słotwinka

1.5 l
6,57 zł/l
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 8 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka 500 ml

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Słotwinka

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 13 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Jan 1.5 l

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Jan

1.5 l
6,66 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store