Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Lecznicza
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka
Mineralna woda lecznicza Słotwinka KRYNICZANKA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 22 opinii

KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka

1.5 l
KRYNICZANKA
1 szt.6 szt.

Cena9,85 zł
6,57 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Mineralna woda lecznicza KRYNICZANKA swoje źródło ma w Słotwince, położonego w głębokiej części Parku Słotwińskiego na obszarze Krynicy - Zdroju. Z całą pewnością można powiedzieć, że to nie jest zwykła woda. To woda o właściwościach leczniczych, szczególnie polecana osobom z przewlekłymi nieżytami układu pokarmowego. Jej regularne picie sprawia, że organizm wydala szkodliwe dla niego substancje oraz toksyny. Eliminuje napięcie i nadmierna pobudliwość. Wykazuje się właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwuczuleniowymi. Duża zawartość wapnia wzmacnia kości, dlatego powinni ją spożywać nie tylko ludzie młodzi, ale również ci po przebytych urazach i złamaniach.

Cechy

zwalcza stres

zapobiega osteoporozie

dla czynnie uprawiających sport


KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.11.2026

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
9%
3
0%
2
5%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak to słotwinka.
13.03.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
W wodzie jest jakiś dziwny osad, producent o tym nie ostrzega.
27.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra
07.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.07.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,57 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
TANO
Marka:
KRYNICZANKA
EAN:
5901115000099
Cena za kg:
6,57 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
KRYNICZANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TANO
EAN:
5901115000099

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie: przy stanach zapalnych i alergicznych górnych dróg oddechowych można stosować do inhalacji w warunkach domowych. Profilaktycznie: 3x dziennie 1 szklanka wody (można lekko podgrzać) około pół godziny przed posiłkiem. Uwaga! Nie zaleca się jedzenia surowych owoców i warzyw na godzinę przed spożyciem wody.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (zalecana temperatura od 4°C do 20°C). Chronić przed zamrożeniem i promieniami słonecznymi. Osad jest zjawiskiem naturalnym.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 20


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Słotwinka


Marka standaryzowana

MarkaSłotwinka

Opis produktu

Woda z Krynicy-Zdroju Słotwinka - naturalna woda lecznicza: zalecana jest w chorobach alergicznych, wspomaga leczenie cukrzycy i otyłości, stosowana w chorobach górnych dróg oddechowych, polecana w stanach stresu i depresji. Zawiera naturalny dwutlenek węgla ze źródła. Analizę fizyko-chemiczną wykonano przez akredytowane laboratorium. Woda posiada świadectwo, potwierdzające właściwości lecznicze naturalnego surowca leczniczego. Rozlewana ze źródła „Słotwinka" w Krynicy-Zdroju.


Dodatkowe informacje

Więcej na kryniczanka.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalna woda lecznicza

Wariant odprężenie


O producencie

Producent wody mineralnej Kryniczanka oraz wód leczniczych Jan, Zuber i Słotwinka

Produkty z kategorii Lecznicza

4.9
z 14 opinii
CECHINI Naturalna woda lecznicza Zofia 5 l

CECHINI

Naturalna woda lecznicza Zofia

5 l
6,00 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 3 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.8
z 22 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka 1.5 l

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Słotwinka

1.5 l
6,57 zł/l
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 8 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka 500 ml

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Słotwinka

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

Produkty marki KRYNICZANKA

5.0
z 28 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2 1.5 l

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2

1.5 l
1,99 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.9
z 8 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Słotwinka 500 ml

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Słotwinka

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 13 opinii
KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Jan 1.5 l

KRYNICZANKA

Mineralna woda lecznicza Jan

1.5 l
6,66 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store