Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Inne
DR WITT Citrus Boost o smaku cytrynowym
Citrus Boost o smaku cytrynowym DR WITT 330ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 7 opinii

DR WITT Citrus Boost o smaku cytrynowym

3.96 l
DR WITT
Polska
1 szt.12 szt.

Cena40,68 zł
10,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Parametry
Cena za kg:
10,27 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
3.96 l
Dostawca:
MWS
Marka:
DR WITT
EAN:
5901067463225
Cena za kg:
10,27 zł/l
Pojemność:
3.96 l
Marka:
DR WITT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067463225

Produkty z kategorii Inne

4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 5 opinii

26% taniej

BIO PLANET Sok z pokrzywy BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z pokrzywy BIO

500 ml
27,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 18 opinii
EKO WITAL Sok z imbiru BIO 250 ml

EKO WITAL

Sok z imbiru BIO

250 ml
78,20 zł/l
Cena19,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 6 opinii
PREMIUM ROSA Sok wyciskany bezpośrednio z kłącza imbiru z dodatkiem soku z cytryny 500 ml

PREMIUM ROSA

Sok wyciskany bezpośrednio z kłącza imbiru z dodatkiem soku z cytryny

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 18 opinii
EKO WITAL Sok z brzozy BIO 1 l

EKO WITAL

Sok z brzozy BIO

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Very Strawberry 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Very Strawberry

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Mango Tango 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Mango Tango

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DR WITT Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny 330 ml

DR WITT

Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny

330 ml
9,97 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Keen for Green? 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Keen for Green?

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SŁOŃCE Odporność (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Odporność (HPP)

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.4
z 7 opinii
DR WITT Citrus Boost o smaku cytrynowym 330 ml

DR WITT

Citrus Boost o smaku cytrynowym

330 ml
10,27 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
SŁOŃCE Detox (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Detox (HPP)

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
POLSKA RÓŻA 100 % Sok z kurkumy 500 ml

POLSKA RÓŻA

100 % Sok z kurkumy

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 8 opinii
Shroom Napój z adaptogenami 330 ml

Shroom

Napój z adaptogenami

330 ml
39,36 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 8 opinii
Shroom Relax napój z adaptogenami 330 ml

Shroom

Relax napój z adaptogenami

330 ml
39,36 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
POLSKA RÓŻA Sok z naturalną witaminą C 250 ml

POLSKA RÓŻA

Sok z naturalną witaminą C

250 ml
70,76 zł/l
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

Produkty marki DR WITT

4.9
z 19 opinii
DR WITT Elektrolity napój kiwi-limonka 750 ml

DR WITT

Elektrolity napój kiwi-limonka

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DR WITT Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny 330 ml

DR WITT

Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny

330 ml
9,97 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.4
z 7 opinii
DR WITT Citrus Boost o smaku cytrynowym 330 ml

DR WITT

Citrus Boost o smaku cytrynowym

330 ml
10,27 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy ciastko waniliowe 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy ciastko waniliowe

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy wiśnia-czekolada 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy wiśnia-czekolada

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store