Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Inne
BIO PLANET Sok z pokrzywy BIO
Sok z pokrzywy BIO BIO PLANET 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

26% taniej

5.0
z 5 opinii

BIO PLANET Sok z pokrzywy BIO

500 ml
BIO PLANET
Polska

Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
27,98 zł/l
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (26% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
BIO PLANET Sok z aronii BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5902983784142
Cena za kg:
27,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902983784142

Produkty z kategorii Inne

4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 5 opinii

26% taniej

BIO PLANET Sok z pokrzywy BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z pokrzywy BIO

500 ml
27,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.4
z 7 opinii
DR WITT Citrus Boost o smaku cytrynowym 330 ml

DR WITT

Citrus Boost o smaku cytrynowym

330 ml
10,27 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Very Strawberry 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Very Strawberry

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Mango Tango 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Mango Tango

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE WOW Smoothie - Keen for Green? 330 ml

SŁOŃCE

WOW Smoothie - Keen for Green?

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PREMIUM ROSA Sok wyciskany bezpośrednio z kłącza imbiru z dodatkiem soku z cytryny 500 ml

PREMIUM ROSA

Sok wyciskany bezpośrednio z kłącza imbiru z dodatkiem soku z cytryny

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 18 opinii
EKO WITAL Sok z imbiru BIO 250 ml

EKO WITAL

Sok z imbiru BIO

250 ml
78,20 zł/l
Cena19,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 18 opinii
EKO WITAL Sok z brzozy BIO 1 l

EKO WITAL

Sok z brzozy BIO

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 4 opinii
DR WITT Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny 330 ml

DR WITT

Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny

330 ml
9,97 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
SŁOŃCE Odporność (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Odporność (HPP)

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SŁOŃCE Detox (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Detox (HPP)

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
POLSKA RÓŻA 100 % Sok z kurkumy 500 ml

POLSKA RÓŻA

100 % Sok z kurkumy

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 8 opinii
Shroom Napój z adaptogenami 330 ml

Shroom

Napój z adaptogenami

330 ml
39,36 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 8 opinii
Shroom Relax napój z adaptogenami 330 ml

Shroom

Relax napój z adaptogenami

330 ml
39,36 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
POLSKA RÓŻA Sok z naturalną witaminą C 250 ml

POLSKA RÓŻA

Sok z naturalną witaminą C

250 ml
70,76 zł/l
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 26 opinii

27% taniej

BIO PLANET Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO 250 g

BIO PLANET

Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO

250 g
24,76 zł/kg
Cena promocyjna6,19 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store