Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Szyby
Zapas
CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Lemon 500ml
Płyn do mycia szyb Lemon   uzupełnienie CLIN 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 37 opinii

CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
CLIN

Cena8,99 zł
17,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
CLIN Windows&Glass:
- Skutecznie usuwa kurz i brud
- Zalecany do mycia szyb, luster i innych szklanych powierzchni
- Rewelacyjny efekt bez smug uzyskiwany bez polerowania

CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Lemon 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.02.2028
Dostępne warianty
CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Anti Fog 500ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie zostawia smug, nie smierdzi, myje dobrze. Nie szukam lepszego
17.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze odtłuszcza wszelkie powierzchnie, nie tylko szkło.
02.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Gorąco polecam
29.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Stosuję nie tylko do szyb, dobrze odtłuszcza powierzchnie.
25.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie zostawia smug
19.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
CLIN
EAN:
9000100866187
Cena za kg:
17,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CLIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000100866187

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Spryskaj mytą powierzchnię i wytrzyj suchą ściereczką.


Przechowywanie

Transportuj i przechowuj w pozycji pionowej. Przechowywać w temp. 5-40 °C. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 5

Maks. temp. °C 40


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Płyn do mycia powierzchni szklanych. Zawiera 1,2-benzotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. Unikać wdychania rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.


Informacje producenta

Marka

Clin


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaClin

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Clin Lemon dzięki zastosowanemu bio-alkoholowi, składnikowi pochodzenia naturalnego, posiada delikatniejszy i bardziej przyjemny zapach oraz zapewnia długotrwały połysk bez smug.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do mycia powierzchni szklanych

Wariant Lemon


Podmarka

Podmarka:Windows & Glass


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

Produkty z kategorii Zapas

5.0
z 36 opinii
CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Zapas Płynu do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
17,98 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 37 opinii
CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Lemon 500ml 500 ml

CLIN

Zapas Płynu do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
SIDOLUX Zapas Płynu do mycia Szyb i Luster Arctic 5000ml 5 l

SIDOLUX

Zapas Płynu do mycia Szyb i Luster Arctic 5000ml

5 l
10,60 zł/l
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031

Produkty marki CLIN

5.0
z 22 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
11,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 36 opinii
CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Zapas Płynu do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
17,98 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 51 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 56 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 2 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store