Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

CLIN

CLIN

Szyby i powierzchnie szklane wymagają specjalnej troski, jeżeli chodzi o czyszczenie. Odpowiedzią na te potrzeby są produkty Clin. Marka posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu środków czyszczących, które dbają o wszelkie właściwości szklanych powierzchni.

ProduktyCLINwe Frisco.pl


5.0
z 22 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
11,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028

5.0
z 36 opinii
CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Zapas Płynu do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
17,98 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028

5.0
z 51 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

4.9
z 56 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

5.0
z 2 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 37 opinii
CLIN Zapas Płynu do mycia Szyb Lemon 500ml 500 ml

CLIN

Zapas Płynu do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
Oprócz dokładnego czyszczenia, środki Clin dbają również o estetyczne nabłyszczenie szkła. Dzięki temu pięknie się ono prezentuje. Aplikację produktu ułatwia opakowanie z dyfuzorem, które pozwala na dozowanie dokładnie takiej ilości płynu, jaką potrzebujesz.

Produkty Clin posiadają wiele zastosowań. Można myć nimi nie tylko okna, ale także szklane elementy mebli i wszelkie szklane powierzchnie.
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store