Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Gin bezalkoholowy
PEARSONS London Botanic gin bezalkoholowy
London Botanic gin bezalkoholowy PEARSONS 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PEARSONS London Botanic gin bezalkoholowy

700 ml
PEARSONS
Wielka Brytania
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena79,99 zł
114,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 14.11.2026
Parametry
Cena za kg:
114,27 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
PLATINUM WINES SPÓŁK
Marka:
PEARSONS
EAN:
5060640318458
Cena za kg:
114,27 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
PEARSONS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PLATINUM WINES SPÓŁK
EAN:
5060640318458

Produkty z kategorii Gin bezalkoholowy

4.5
z 4 opinii
GORDONS LONDON Gin bezalkoholowy 700 ml

GORDONS LONDON

Gin bezalkoholowy

700 ml
92,84 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
PEARSONS London Botanic gin bezalkoholowy 700 ml

PEARSONS

London Botanic gin bezalkoholowy

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
GIN SIN Botanicos Selection bezalkoholowe 700 ml

GIN SIN

Botanicos Selection bezalkoholowe

700 ml
64,27 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
PEARSONS Hibiskus i róża gin bezalkoholowy 700 ml

PEARSONS

Hibiskus i róża gin bezalkoholowy

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PEARSONS

PEARSONS Hibiskus i róża gin bezalkoholowy 700 ml

PEARSONS

Hibiskus i róża gin bezalkoholowy

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store