Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Gin bezalkoholowy
GIN SIN Botanicos Selection bezalkoholowe
Botanicos Selection bezalkoholowe GIN SIN 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

GIN SIN Botanicos Selection bezalkoholowe

700 ml
GIN SIN
Hiszpania
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena44,99 zł
64,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.08.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
64,27 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
PLATINUM WINES SPÓŁK
Marka:
GIN SIN
EAN:
8432286009408
Cena za kg:
64,27 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
GIN SIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PLATINUM WINES SPÓŁK
EAN:
8432286009408

Produkty z kategorii Gin bezalkoholowy

5.0
z 1 opinii
GIN SIN Botanicos Selection bezalkoholowe 700 ml

GIN SIN

Botanicos Selection bezalkoholowe

700 ml
64,27 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
PEARSONS London Botanic gin bezalkoholowy 700 ml

PEARSONS

London Botanic gin bezalkoholowy

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
GORDONS LONDON Gin bezalkoholowy 700 ml

GORDONS LONDON

Gin bezalkoholowy

700 ml
92,84 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
PEARSONS Hibiskus i róża gin bezalkoholowy 700 ml

PEARSONS

Hibiskus i róża gin bezalkoholowy

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store