Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Ice tea
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru
Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru ZERO LIPTON ICE TEA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 27 opinii

LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
LIPTON ICE TEA
Polska
1 szt.9 szt.

Cena8,39 zł
5,59 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- Bez barwinków - Bez cukru - Bez kalorii Każda butelka Lipton No Sugar Ice Tea zawiera ekstrakt z liści herbaty, dając pełnię słońca, pyszny smak i orzeźwienie Idealne połączenie ekstraktu z czarnej herbaty z przepysznym smakiem malin


Cechy

pysznie orzeźwiająca


LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
4%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥super
15.01.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Średnio mi smakuje
10.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.10.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Jessica
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
ŻANETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Anastazja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,59 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
LIPTON ICE TEA
EAN:
5900497049061
Cena za kg:
5,59 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
LIPTON ICE TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900497049061

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej podawać schłodzony.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na etykiecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemarzaniem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Znak słowny Lipton oraz logotyp Lipton są znakami towarowymi używanymi na licencji.


Informacje producenta

Marka

Lipton


Marka standaryzowana

MarkaLipton

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Polski System kaucyjny


Opis produktu

- Bez barwinków - Bez cukru - Bez kalorii Każda butelka Lipton No Sugar Ice Tea zawiera ekstrakt z liści herbaty, dając pełnię słońca, pyszny smak i orzeźwienie Idealne połączenie ekstraktu z czarnej herbaty z przepysznym smakiem malin


Oświadczenia żywieniowe

Niegazowany napój herbaciany o smaku malinowym bez cukru z ekstraktem czarnej herbaty.

Bez cukru

Bez kalorii


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Niegazowany napój herbaciany

Wariant o smaku malinowym

Produkty z kategorii Ice tea

4.9
z 25 opinii
Fuze Tea Napój niegazowany o smaku brzoskwini i hibiskusa 1.5 l

Fuze Tea

Napój niegazowany o smaku brzoskwini i hibiskusa

1.5 l
3,33 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 14 opinii

16% taniej

NESTEA Green Tea Napój herbaciany o smaku cytrusowym 1.5 l

NESTEA

Green Tea Napój herbaciany o smaku cytrusowym

1.5 l
3,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 25 opinii
Fuze Tea Napój niegazowany o smaku cytryny 1.5 l

Fuze Tea

Napój niegazowany o smaku cytryny

1.5 l
3,33 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
FUZETEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty 1.5 l

FUZETEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty

1.5 l
3,66 zł/l
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 58 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,03 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 27 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,59 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii

26% taniej

NESTEA Nestea Zero brzoskwinia 500 ml

NESTEA

Nestea Zero brzoskwinia

500 ml
7,18 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,59 zł
4,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii

26% taniej

NESTEA Nestea zero cytryna 500 ml

NESTEA

Nestea zero cytryna

500 ml
7,18 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,59 zł
4,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 8 opinii
ARIZONA Napój green tea z miodem i żeń-szeniem 450 ml

ARIZONA

Napój green tea z miodem i żeń-szeniem

450 ml
11,76 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 3 opinii
ARIZONA Napój green tea ze śliwką 450 ml

ARIZONA

Napój green tea ze śliwką

450 ml
15,09 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 13 opinii
DILMAH Lemon Black Tea Herbata mrożona 330 ml

DILMAH

Lemon Black Tea Herbata mrożona

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
DILMAH Jasmine Flavor Green Tea Herbata mrożona 330 ml

DILMAH

Jasmine Flavor Green Tea Herbata mrożona

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
ARIZONA Napój zielona herbata z miodem 330 ml

ARIZONA

Napój zielona herbata z miodem

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 17 opinii
NESTEA Napój herbaciany o smaku brzoskwiniowym 1.5 l

NESTEA

Napój herbaciany o smaku brzoskwiniowym

1.5 l
3,97 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 24 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

1.5 l
5,13 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

1.5 l
5,23 zł/l
Cena7,85 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku mango 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku mango

500 ml
9,10 zł/l
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku melona z ekstraktem z nasion konopi siewnych 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku melona z ekstraktem z nasion konopi siewnych

500 ml
9,10 zł/l
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
NESTEA Ice Tea Napój herbaciany o smaku cytrynowym 1.5 l

NESTEA Ice Tea

Napój herbaciany o smaku cytrynowym

1.5 l
3,97 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
CHAITEA ChaiGreen napój cytrynowy na bazie zielonej herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiGreen napój cytrynowy na bazie zielonej herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CHAITEA ChaiGreen napój jaśminowy na bazie zielonej herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiGreen napój jaśminowy na bazie zielonej herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
CHAITEA ChaiGreen napój brzoskwiniowy na bazie zielonej herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiGreen napój brzoskwiniowy na bazie zielonej herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
YOKO Napój Matcha BIO 330 ml

YOKO

Napój Matcha BIO

330 ml
23,18 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 11 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
Fuze Tea Napój niegazowany o smaku cytryny 500 ml

Fuze Tea

Napój niegazowany o smaku cytryny

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
FUZETEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty 500 ml

FUZETEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 7 opinii
Fuze Tea ZERO Napój o smaku borówki i lawendy z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 500 ml

Fuze Tea ZERO

Napój o smaku borówki i lawendy z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Fuze Tea ZERO Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 500 ml

Fuze Tea ZERO

Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
JOY Napój bubble tea o smaku liczi 320 ml

JOY

Napój bubble tea o smaku liczi

320 ml
27,47 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
JOY Napój bubble tea o smaku cytrynowym 320 ml

JOY

Napój bubble tea o smaku cytrynowym

320 ml
26,84 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.6
z 9 opinii
Fuze Tea ZERO Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

Fuze Tea ZERO

Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
4,30 zł/l
Cena6,45 zł
Do koszyka

Produkty marki LIPTON ICE TEA

5.0
z 59 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 58 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,03 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 24 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

1.5 l
5,13 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

1.5 l
5,23 zł/l
Cena7,85 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store