Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

LIPTON ICE TEA

LIPTON ICE TEA

Lipton Ice Tea to jeden z najbardziej rozpoznawalnych napojów na świecie. To, co sprawia, że klienci tak chętnie sięgają po te mrożone herbaty, to przede wszystkim oryginalny smak, który powstaje wyłączne z wyselekcjonowanych owoców. Lipton Ice Tea dostępne są w różnych rozmiarach oraz wersjach – zarówno w butelkach plastikowych, jak i wygodnych i poręcznych puszkach.

ProduktyLIPTON ICE TEAwe Frisco.pl


5.0
z 59 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 58 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,03 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,59 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 24 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

1.5 l
5,13 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka

4.9
z 19 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 25 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

1.5 l
5,23 zł/l
Cena7,85 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Lipton Ice Tea skutecznie gasi pragnienie, dlatego będzie idealnie sprawdzać się podczas upalnych dni. Lekko schłodzone bardzo dobrze komponuje się również z posiłkami, stanowiąc ich dopełnienie. Rozbudowana gama smakowa trafi w każde podniebienie.
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store