Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Ice tea
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru
Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru ZERO LIPTON ICE TEA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 58 opinii

LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

13.5 l
LIPTON ICE TEA
Polska
1 szt.9 szt.

Cena67,95 zł
5,03 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
Parametry
Cena za kg:
5,03 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
13.5 l
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
LIPTON ICE TEA
EAN:
5900497046497
Cena za kg:
5,03 zł/l
Pojemność:
13.5 l
Marka:
LIPTON ICE TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900497046497

Produkty z kategorii Ice tea

5.0
z 59 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
Fuze Tea Napój niegazowany o smaku brzoskwini i hibiskusa 1.5 l

Fuze Tea

Napój niegazowany o smaku brzoskwini i hibiskusa

1.5 l
3,33 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 58 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,03 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
FUZETEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty 1.5 l

FUZETEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty

1.5 l
3,66 zł/l
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 14 opinii

16% taniej

NESTEA Green Tea Napój herbaciany o smaku cytrusowym 1.5 l

NESTEA

Green Tea Napój herbaciany o smaku cytrusowym

1.5 l
3,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 27 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,59 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
Fuze Tea Napój niegazowany o smaku cytryny 1.5 l

Fuze Tea

Napój niegazowany o smaku cytryny

1.5 l
3,33 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii

26% taniej

NESTEA Nestea Zero brzoskwinia 500 ml

NESTEA

Nestea Zero brzoskwinia

500 ml
7,18 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,59 zł
4,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii

26% taniej

NESTEA Nestea zero cytryna 500 ml

NESTEA

Nestea zero cytryna

500 ml
7,18 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,59 zł
4,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 17 opinii
NESTEA Napój herbaciany o smaku brzoskwiniowym 1.5 l

NESTEA

Napój herbaciany o smaku brzoskwiniowym

1.5 l
3,97 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 24 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

1.5 l
5,13 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
DILMAH Lemon Black Tea Herbata mrożona 330 ml

DILMAH

Lemon Black Tea Herbata mrożona

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
DILMAH Jasmine Flavor Green Tea Herbata mrożona 330 ml

DILMAH

Jasmine Flavor Green Tea Herbata mrożona

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 19 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

1.5 l
5,23 zł/l
Cena7,85 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ARIZONA Napój zielona herbata z miodem 330 ml

ARIZONA

Napój zielona herbata z miodem

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 8 opinii
ARIZONA Napój green tea z miodem i żeń-szeniem 450 ml

ARIZONA

Napój green tea z miodem i żeń-szeniem

450 ml
11,76 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 3 opinii
ARIZONA Napój green tea ze śliwką 450 ml

ARIZONA

Napój green tea ze śliwką

450 ml
15,09 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 14 opinii
NESTEA Ice Tea Napój herbaciany o smaku cytrynowym 1.5 l

NESTEA Ice Tea

Napój herbaciany o smaku cytrynowym

1.5 l
3,97 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 7 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
Fuze Tea Napój niegazowany o smaku cytryny 500 ml

Fuze Tea

Napój niegazowany o smaku cytryny

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.8
z 4 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
FUZETEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty 500 ml

FUZETEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z zielonej herbaty

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 7 opinii
Fuze Tea ZERO Napój o smaku borówki i lawendy z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 500 ml

Fuze Tea ZERO

Napój o smaku borówki i lawendy z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Fuze Tea ZERO Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 500 ml

Fuze Tea ZERO

Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
JOY Napój bubble tea o smaku liczi 320 ml

JOY

Napój bubble tea o smaku liczi

320 ml
27,47 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
JOY Napój bubble tea o smaku cytrynowym 320 ml

JOY

Napój bubble tea o smaku cytrynowym

320 ml
26,84 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.6
z 9 opinii
Fuze Tea ZERO Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

Fuze Tea ZERO

Napój o smaku arbuza i mięty z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
4,30 zł/l
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CHAITEA ChaiGreen napój jaśminowy na bazie zielonej herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiGreen napój jaśminowy na bazie zielonej herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
CHAITEA ChaiGreen napój cytrynowy na bazie zielonej herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiGreen napój cytrynowy na bazie zielonej herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
CHAITEA ChaiGreen napój brzoskwiniowy na bazie zielonej herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiGreen napój brzoskwiniowy na bazie zielonej herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
YOKO Napój Matcha BIO 330 ml

YOKO

Napój Matcha BIO

330 ml
23,18 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku mango 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku mango

500 ml
9,10 zł/l
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku melona z ekstraktem z nasion konopi siewnych 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku melona z ekstraktem z nasion konopi siewnych

500 ml
9,10 zł/l
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki LIPTON ICE TEA

5.0
z 59 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 58 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,03 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 27 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

1.5 l
5,59 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 330 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

330 ml
10,58 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 24 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

1.5 l
5,13 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 1.5 l

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

1.5 l
5,33 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 1.5 l

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

1.5 l
5,23 zł/l
Cena7,85 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku brzoskwiniowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój o smaku cytrynowym z ekstraktem z czarnej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty bez cukru

500 ml
10,90 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LIPTON ICE TEA Napój z ekstraktem z zielonej herbaty 500 ml

LIPTON ICE TEA

Napój z ekstraktem z zielonej herbaty

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Napój o smaku malinowym z ekstraktem z czarnej herbaty bez cukru

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LIPTON ICE TEA ZERO Green Mango Napój niegazowany 500 ml

LIPTON ICE TEA ZERO

Green Mango Napój niegazowany

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store