Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Tran i omega-3
ESSENSEY OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety
OMEGA 3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.)   suplement diety ESSENSEY 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ESSENSEY OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety

125 g
ESSENSEY
Chiny

Cena37,99 zł
303,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2028
Parametry
Cena za kg:
303,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
TREC NUTRITION SPÓŁK
Marka:
ESSENSEY
EAN:
5902114046972
Cena za kg:
303,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
ESSENSEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TREC NUTRITION SPÓŁK
EAN:
5902114046972

Produkty z kategorii Tran i omega-3

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety OMEGA-3 FORTE (60 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety OMEGA-3 FORTE (60 kaps.)

1 szt
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.7
z 3 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety OMEGA-3 1000mg (60 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety OMEGA-3 1000mg (60 kaps.)

1 szt
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety 130 g

ESSENSEY

OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety

130 g
261,46 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
ACTIVLAB Żelki Omega-3 z witaminam D3 i B12 - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Żelki Omega-3 z witaminam D3 i B12 - suplement diety

1 szt
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
MÖLLER S Tran z kwasami Omega-3 oraz wit. D i E (60 kaps.) - suplement diety 54 g

MÖLLER S

Tran z kwasami Omega-3 oraz wit. D i E (60 kaps.) - suplement diety

54 g
722,04 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
MÖLLER'S Rybki z Omega-3 o smaku owocowym - suplement diety w formie żelek 1 szt

MÖLLER'S

Rybki z Omega-3 o smaku owocowym - suplement diety w formie żelek

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 2 opinii
MÖLLER'S Rybki z Omega-3 o smaku malinowym - suplement diety w formie żelek 40 g

MÖLLER'S

Rybki z Omega-3 o smaku malinowym - suplement diety w formie żelek

40 g
1124,75 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2028
ESSENSEY OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety 125 g

ESSENSEY

OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety

125 g
303,92 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 1 opinii
MÖLLER S Tran norweski o aromacie cytrynowym - suplement diety 150 ml

MÖLLER S

Tran norweski o aromacie cytrynowym - suplement diety

150 ml
293,27 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
OLIMP LABS Suplement diety GOLD OMEGA-3 D3+K2 (30 kaps.) 1 szt

OLIMP LABS

Suplement diety GOLD OMEGA-3 D3+K2 (30 kaps.)

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2028
MÖLLER'S Tran norweski o aromacie cytrynowym - suplement diety 250 ml

MÖLLER'S

Tran norweski o aromacie cytrynowym - suplement diety

250 ml
263,96 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 1 opinii
MÖLLER'S Tran norweski o aromacie owocowym - suplement diety 250 ml

MÖLLER'S

Tran norweski o aromacie owocowym - suplement diety

250 ml
263,96 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki ESSENSEY

5.0
z 2 opinii

31% taniej

ESSENSEY Kolagen rybi 10000 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety 321 g

ESSENSEY

Kolagen rybi 10000 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety

321 g
233,61 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna74,99 zł
107,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 1 opinii

18% taniej

ESSENSEY Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety 86 g

ESSENSEY

Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety

86 g
267,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

31% taniej

ESSENSEY Kolagen rybi 10000 mg o sm. neutralnym - suplement diety 306 g

ESSENSEY

Kolagen rybi 10000 mg o sm. neutralnym - suplement diety

306 g
245,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna74,99 zł
107,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
ESSENSEY Kolagen forte (120 kaps.) - suplement diety 89 g

ESSENSEY

Kolagen forte (120 kaps.) - suplement diety

89 g
426,85 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety 130 g

ESSENSEY

OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety

130 g
261,46 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
ESSENSEY Magnez + witamina B6 (90 kaps.) - suplement diety 65 g

ESSENSEY

Magnez + witamina B6 (90 kaps.) - suplement diety

65 g
335,23 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
ESSENSEY Witamina C+cynk bioflowonoidy (90 kaps.) - suplement diety 72 g

ESSENSEY

Witamina C+cynk bioflowonoidy (90 kaps.) - suplement diety

72 g
302,64 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Magnez+cynk+witamina B6 (120 kaps.) - suplement diety 120 g

ESSENSEY

Magnez+cynk+witamina B6 (120 kaps.) - suplement diety

120 g
283,25 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
ESSENSEY Witamina B Complex (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Witamina B Complex (90 kaps.) - suplement diety

70 g
471,29 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
ESSENSEY Witamina D3 Forte (90 kaps.) - suplement diety 45 g

ESSENSEY

Witamina D3 Forte (90 kaps.) - suplement diety

45 g
484,22 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Ashwagandha (90 kaps.) - suplement diety 73 g

ESSENSEY

Ashwagandha (90 kaps.) - suplement diety

73 g
410,82 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Melatonina (120 kaps.) - suplement diety 60 g

ESSENSEY

Melatonina (120 kaps.) - suplement diety

60 g
329,83 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 2 opinii
ESSENSEY Witamina D3+K2 (90 kaps.) - suplement diety 56 g

ESSENSEY

Witamina D3+K2 (90 kaps.) - suplement diety

56 g
964,11 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
ESSENSEY Kolagen+ (90 kaps.) - suplement diety 61 g

ESSENSEY

Kolagen+ (90 kaps.) - suplement diety

61 g
491,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Witamina D3 (120 kaps.) - suplement diety 60 g

ESSENSEY

Witamina D3 (120 kaps.) - suplement diety

60 g
329,83 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety

70 g
699,86 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store