Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Shoty i żele energetyczne
ESSENSEY Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety
Cytrynian magnezu (90 kaps.)   suplement diety ESSENSEY 86g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

18% taniej

5.0
z 1 opinii

ESSENSEY Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety

86 g
ESSENSEY
Polska

Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
267,33 zł/kg
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (18% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
267,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
86 g
Dostawca:
TREC NUTRITION SPÓŁK
Marka:
ESSENSEY
EAN:
5902114065454
Cena za kg:
267,33 zł/kg
Waga:
86 g
Marka:
ESSENSEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TREC NUTRITION SPÓŁK
EAN:
5902114065454

Produkty z kategorii Shoty i żele energetyczne

4.9
z 32 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Odporność 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Odporność

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 5 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Hydro 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Hydro

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Energia 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Energia

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 1 opinii

18% taniej

ESSENSEY Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety 86 g

ESSENSEY

Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety

86 g
267,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
WELSOM Shot GINGER z imbirem i limonką - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot GINGER z imbirem i limonką - suplement diety

60 ml
83,17 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
WELSOM Shot GINGER z miodem manuka i cytryną - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot GINGER z miodem manuka i cytryną - suplement diety

60 ml
83,17 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE Shot witaminowy imbir cytryna agawa cayenne - Odporność 60 ml

SŁOŃCE

Shot witaminowy imbir cytryna agawa cayenne - Odporność

60 ml
119,83 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Kreatyna (monohydrat) - suplement diety 250 g

BIG NATURE

Kreatyna (monohydrat) - suplement diety

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB RUN&BIKE Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. pomarańczowym 40 g

ACTIVLAB RUN&BIKE

Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. pomarańczowym

40 g
119,75 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
ACTIVLAB RUN&BIKE Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. cytrynowym 40 g

ACTIVLAB RUN&BIKE

Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. cytrynowym

40 g
119,75 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 12 opinii
COLLIBRE Shot kolagenowy ACTIVE 60 ml

COLLIBRE

Shot kolagenowy ACTIVE

60 ml
163,17 zł/l
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 6 opinii
COLLIBRE Shot kolagenowy BEAUTY 60 ml

COLLIBRE

Shot kolagenowy BEAUTY

60 ml
163,17 zł/l
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 1 opinii
WELSOM Shot FOCUS - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot FOCUS - suplement diety

60 ml
83,17 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 1 opinii
WELSOM Shot BEAUTY z kolagenem i witaminą C - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot BEAUTY z kolagenem i witaminą C - suplement diety

60 ml
83,17 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
PREMIUM ROSA Shot prozdrowotny - kurkuma czarny pieprz 100 ml

PREMIUM ROSA

Shot prozdrowotny - kurkuma czarny pieprz

100 ml
61,90 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB PHARMA Shot VITA C 2000 - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB PHARMA

Shot VITA C 2000 - suplement diety

80 ml
52,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2027
4.0
z 1 opinii
ACTIVLAB PHARMA Shot BEAUTY COLLAGEN z wit. C i cynkiem - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB PHARMA

Shot BEAUTY COLLAGEN z wit. C i cynkiem - suplement diety

80 ml
72,38 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
BIG NATURE Aminokwasy (BCAA 2:1:1) - suplement diety 200 g

BIG NATURE

Aminokwasy (BCAA 2:1:1) - suplement diety

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB Shot L-CARNITINE - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB

Shot L-CARNITINE - suplement diety

80 ml
52,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB Shot K-MAG B6 - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB

Shot K-MAG B6 - suplement diety

80 ml
52,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
BIG NATURE Cytrulina (jabłczan cytruliny 2:1) - suplement diety 200 g

BIG NATURE

Cytrulina (jabłczan cytruliny 2:1) - suplement diety

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
LEVANN jA Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.) 136 g

LEVANN jA

Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.)

136 g
367,57 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
POLSKA RÓŻA SHOT na odporność 250 ml

POLSKA RÓŻA

SHOT na odporność

250 ml
63,96 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
4.0
z 2 opinii
WK DZIK Żel energetyczny o smaku klasycznym 66 g

WK DZIK

Żel energetyczny o smaku klasycznym

66 g
136,21 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
VIT4L Shot magnezowy o sm. cytrynowo-limetkowym (20x25ml) - suplement diety 500 ml

VIT4L

Shot magnezowy o sm. cytrynowo-limetkowym (20x25ml) - suplement diety

500 ml
169,98 zł/l
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki ESSENSEY

5.0
z 2 opinii

31% taniej

ESSENSEY Kolagen rybi 10000 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety 321 g

ESSENSEY

Kolagen rybi 10000 mg o sm. mango-pomarańcza - suplement diety

321 g
233,61 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna74,99 zł
107,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

31% taniej

ESSENSEY Kolagen rybi 10000 mg o sm. neutralnym - suplement diety 306 g

ESSENSEY

Kolagen rybi 10000 mg o sm. neutralnym - suplement diety

306 g
245,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna74,99 zł
107,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
ESSENSEY Kolagen forte (120 kaps.) - suplement diety 89 g

ESSENSEY

Kolagen forte (120 kaps.) - suplement diety

89 g
426,85 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety 130 g

ESSENSEY

OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety

130 g
261,46 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
ESSENSEY Magnez + witamina B6 (90 kaps.) - suplement diety 65 g

ESSENSEY

Magnez + witamina B6 (90 kaps.) - suplement diety

65 g
335,23 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
ESSENSEY Witamina C+cynk bioflowonoidy (90 kaps.) - suplement diety 72 g

ESSENSEY

Witamina C+cynk bioflowonoidy (90 kaps.) - suplement diety

72 g
302,64 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Magnez+cynk+witamina B6 (120 kaps.) - suplement diety 120 g

ESSENSEY

Magnez+cynk+witamina B6 (120 kaps.) - suplement diety

120 g
283,25 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
ESSENSEY Witamina B Complex (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Witamina B Complex (90 kaps.) - suplement diety

70 g
471,29 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
ESSENSEY Witamina D3 Forte (90 kaps.) - suplement diety 45 g

ESSENSEY

Witamina D3 Forte (90 kaps.) - suplement diety

45 g
484,22 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Ashwagandha (90 kaps.) - suplement diety 73 g

ESSENSEY

Ashwagandha (90 kaps.) - suplement diety

73 g
410,82 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Melatonina (120 kaps.) - suplement diety 60 g

ESSENSEY

Melatonina (120 kaps.) - suplement diety

60 g
329,83 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 2 opinii
ESSENSEY Witamina D3+K2 (90 kaps.) - suplement diety 56 g

ESSENSEY

Witamina D3+K2 (90 kaps.) - suplement diety

56 g
964,11 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
ESSENSEY OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety 125 g

ESSENSEY

OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety

125 g
303,92 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
ESSENSEY Kolagen+ (90 kaps.) - suplement diety 61 g

ESSENSEY

Kolagen+ (90 kaps.) - suplement diety

61 g
491,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Witamina D3 (120 kaps.) - suplement diety 60 g

ESSENSEY

Witamina D3 (120 kaps.) - suplement diety

60 g
329,83 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Maślan sodu SR Forte (90 kaps.) - suplement diety

70 g
699,86 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store