Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Posiłki i odżywki
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym
Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym WHEY 100 TREC 700g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym

700 g
TREC
Polska

Cena96,99 zł
138,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.01.2028
Dostępne warianty
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
138,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
700 g
Dostawca:
TREC NUTRITION SPÓŁK
Marka:
TREC
EAN:
5902114019693
Cena za kg:
138,56 zł/kg
Waga:
700 g
Marka:
TREC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TREC NUTRITION SPÓŁK
EAN:
5902114019693

Produkty z kategorii Posiłki i odżywki

5.0
z 2 opinii
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym

700 g
128,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
96,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028

31% taniej

LEVANN jA Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
666,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
57,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. truskawowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. truskawowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady 30 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 2 opinii
ACTIVLAB Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym 500 g

ACTIVLAB

Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym

500 g
83,98 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 10 opinii
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym

750 g
89,32 zł/kg
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym

750 g
89,32 zł/kg
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
BIO PLANET SUPERFOODS Białko konopne (w proszku) BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Białko konopne (w proszku) BIO

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
2.0
z 1 opinii
LEVANN jA Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
966,50 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Suplements SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.)

57 g
526,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 4 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa WPC 85 o sm. truskawkowym (koncentrat białka serwatkowego) 500 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa WPC 85 o sm. truskawkowym (koncentrat białka serwatkowego)

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa WPC 85 o sm. czekoladowym (koncentrat białka serwatkowego) 500 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa WPC 85 o sm. czekoladowym (koncentrat białka serwatkowego)

500 g
99,98 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

Produkty marki TREC

5.0
z 2 opinii
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym

700 g
128,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
96,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
5.0
z 1 opinii

29% taniej

TREC Kreatyna (monohydrat) o sm. naturalnym - suplement diety 300 g

TREC

Kreatyna (monohydrat) o sm. naturalnym - suplement diety

300 g
89,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 1 opinii

29% taniej

TREC Kreatyna (monohydrat) o sm. zielonego jabłka - suplement diety 300 g

TREC

Kreatyna (monohydrat) o sm. zielonego jabłka - suplement diety

300 g
89,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. truskawowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. truskawowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym

750 g
89,32 zł/kg
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym

750 g
89,32 zł/kg
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC ISOLATE 100 Odżywka białkowa (izolat) o sm. śmietankowo-waniliowym 700 g

TREC ISOLATE 100

Odżywka białkowa (izolat) o sm. śmietankowo-waniliowym

700 g
199,99 zł/kg
Cena139,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.0
z 1 opinii
TREC ISOLATE 100 Odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym 700 g

TREC ISOLATE 100

Odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym

700 g
199,99 zł/kg
Cena139,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 2 opinii
TREC CM3 Kreatyna (jabłczan) w kapsułkach (90 kaps.) - suplement diety 1 szt

TREC CM3

Kreatyna (jabłczan) w kapsułkach (90 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC CM3 Kreatyna (jabłczan) o sm. pomarańczy - suplement diety 250 g

TREC CM3

Kreatyna (jabłczan) o sm. pomarańczy - suplement diety

250 g
239,96 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC FLEX GUARD Suplement diety wspierający stawy o sm. mango-pomarańcza 375 g

TREC FLEX GUARD

Suplement diety wspierający stawy o sm. mango-pomarańcza

375 g
239,97 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 1 opinii
TREC MASS XXL Odżywka węglowodanowo-białkowa o sm. waniliowym 1 kg

TREC MASS XXL

Odżywka węglowodanowo-białkowa o sm. waniliowym

1 kg
52,99 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 1 opinii
TREC MULTIPACK SPORT Multiwitamina dla sportowców (60 tabl.) - suplement diety 1 szt

TREC MULTIPACK SPORT

Multiwitamina dla sportowców (60 tabl.) - suplement diety

1 szt
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC L-Karnityna z ekstraktem z zielonej herbaty (90 kaps.) - suplement diety 1 szt

TREC

L-Karnityna z ekstraktem z zielonej herbaty (90 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
TREC Spalacz tłuszczu (60 kaps.) - suplement diety 1 szt

TREC

Spalacz tłuszczu (60 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store