Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Posiłki i odżywki
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa WPC 85 o sm. truskawkowym (koncentrat białka serwatkowego)
Odżywka białkowa WPC 85 o sm. truskawkowym (koncentrat białka serwatkowego) WHEY PROTEIN ACTIVLAB 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa WPC 85 o sm. truskawkowym (koncentrat białka serwatkowego)

500 g
ACTIVLAB
Polska

Cena43,99 zł
87,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 09.12.2027
Dostępne warianty
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa WPC 85 o sm. czekoladowym (koncentrat białka serwatkowego)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.06.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
87,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
UNIPRO SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
ACTIVLAB
EAN:
5907368803463
Cena za kg:
87,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
ACTIVLAB
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNIPRO SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5907368803463

Produkty z kategorii Posiłki i odżywki

5.0
z 2 opinii
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym

700 g
128,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
96,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028

31% taniej

LEVANN jA Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
666,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
57,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady 30 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 10 opinii
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
BIO PLANET SUPERFOODS Białko konopne (w proszku) BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Białko konopne (w proszku) BIO

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
5.0
z 2 opinii
ACTIVLAB Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym 500 g

ACTIVLAB

Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym

500 g
83,98 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. truskawowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. truskawowym

700 g
138,56 zł/kg
Cena96,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
2.0
z 1 opinii
LEVANN jA Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
966,50 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym

750 g
89,32 zł/kg
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym

750 g
89,32 zł/kg
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Suplements SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.)

57 g
526,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa WPC 85 o sm. czekoladowym (koncentrat białka serwatkowego) 500 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa WPC 85 o sm. czekoladowym (koncentrat białka serwatkowego)

500 g
99,98 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.8
z 4 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa WPC 85 o sm. truskawkowym (koncentrat białka serwatkowego) 500 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa WPC 85 o sm. truskawkowym (koncentrat białka serwatkowego)

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

Produkty marki ACTIVLAB

25% taniej

ACTIVLAB Kompleks witamin i minerałów z cynkiem i magnezem (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Kompleks witamin i minerałów z cynkiem i magnezem (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

25% taniej

ACTIVLAB Moc libido - suplement diety dla kobiet (30 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

Moc libido - suplement diety dla kobiet (30 kaps.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

25% taniej

ACTIVLAB Multiwitamina z minetałami i ekstraktem z żeń-szenia (30 tabl.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Multiwitamina z minetałami i ekstraktem z żeń-szenia (30 tabl.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.6
z 7 opinii

25% taniej

ACTIVLAB Melatonina z melisą (30 tabl.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Melatonina z melisą (30 tabl.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.8
z 6 opinii

25% taniej

ACTIVLAB Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Probiotyki (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

25% taniej

ACTIVLAB Ekstra libido - suplement diety dla mężczyzn (30 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

Ekstra libido - suplement diety dla mężczyzn (30 kaps.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 8 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. kwiatu wiśni z pomarańczą - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. kwiatu wiśni z pomarańczą - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 8 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. mango z ananasem - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. mango z ananasem - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.8
z 11 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. opuncji figowej z liczi - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. opuncji figowej z liczi - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady 30 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. pomarańczowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. pomarańczowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 6 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 7 opinii
ACTIVLAB ISOACTIVE Izotonik o sm. grejpfrutowym - suplement diety 31 g

ACTIVLAB ISOACTIVE

Izotonik o sm. grejpfrutowym - suplement diety

31 g
51,29 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 8 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety VITA C 1000 (20 tabl. mus.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety VITA C 1000 (20 tabl. mus.)

1 szt
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety OMEGA-3 FORTE (60 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety OMEGA-3 FORTE (60 kaps.)

1 szt
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.7
z 3 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety OMEGA-3 1000mg (60 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety OMEGA-3 1000mg (60 kaps.)

1 szt
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store