Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Smakowe
Puszka
WARKA Radler OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)
OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka zwrotna) Radler WARKA 2.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

WARKA Radler OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
WARKA
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena21,49 zł
10,74 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 29.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
80.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
19.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,74 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
WARKA
EAN:
5900699112709
Cena za kg:
10,74 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
WARKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900699112709

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu. Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 500 ml W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zginaj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję.


Informacje producenta

Marka

Warka


Marka standaryzowana

MarkaWarka

Podmarka

Podmarka Radler


O marce

Warka Pełna smaku


Dodatkowe informacje

Więcej na www.warka.com.pl Pij odpowiedzialnie


Informacje dot. stylu życia

Bezalkoholowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mix piwa 0 % i lemoniady

Wariant owoce leśne

Produkty z kategorii Smakowe

4.9
z 8 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Free Limonka i Mięta Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Free Limonka i Mięta Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.4
z 7 opinii
OKOCIM Białe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Białe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
12,49 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
OKOCIM LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WARKA Radler CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LECH Free Hydrate MANGO i CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Hydrate MANGO i CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LECH Free Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WARKA Radler GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
WARKA Radler OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.2
z 4 opinii
LECH Free Fit Low Sugar Grapefruit Piwo bezalkoholowe 4x500 ml (puszka) 2 l

LECH

Free Fit Low Sugar Grapefruit Piwo bezalkoholowe 4x500 ml (puszka)

2 l
12,49 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
INNE BECZKI Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (puszka) 330 ml

INNE BECZKI

Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (puszka)

330 ml
16,64 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki WARKA

5.0
z 9 opinii
WARKA Radler CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WARKA Classic Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Classic

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,78 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
WARKA Classic Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Classic

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,49 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
WARKA Radler GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Radler

GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
WARKA Radler CYTRYNA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Radler

CYTRYNA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WARKA Radler GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
WARKA Strong Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA

Strong Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WARKA Classic Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

WARKA

Classic Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
10,60 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store