Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Smakowe
Puszka
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)
GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka zwrotna) OKOCIM 2.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
OKOCIM
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena18,99 zł
9,49 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.10.2026
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
97.00 kJ
1.2%
Wartość energetyczna (kcal)
23.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,49 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
OKOCIM
EAN:
5900014016439
Cena za kg:
9,49 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
OKOCIM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900014016439

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Naturalne składniki mogą osadzać się na dnie puszki. Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zgniataj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję. 4 x 500 ml


Informacje producenta

Marka

Okocim


Marka standaryzowana

MarkaOkocim

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


O marce

Celebrujemy 180 lat Browaru 1845 - data powstania Browaru Okocim


Dodatkowe informacje

Ciesz się piwem odpowiedzialnie


Informacje dot. stylu życia

Bezalkoholowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mix piwa bezalkoholowego z lemoniadą

Wariant granat z maliną

Produkty z kategorii Smakowe

4.9
z 8 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Free Limonka i Mięta Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Free Limonka i Mięta Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.4
z 7 opinii
OKOCIM Białe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Białe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
12,49 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
OKOCIM LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WARKA Radler CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LECH Free Hydrate MANGO i CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Hydrate MANGO i CYTRYNA Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LECH Free Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
11,49 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WARKA Radler GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
WARKA Radler OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Radler

OWOCE LEŚNE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.2
z 4 opinii
LECH Free Fit Low Sugar Grapefruit Piwo bezalkoholowe 4x500 ml (puszka) 2 l

LECH

Free Fit Low Sugar Grapefruit Piwo bezalkoholowe 4x500 ml (puszka)

2 l
12,49 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
INNE BECZKI Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (puszka) 330 ml

INNE BECZKI

Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (puszka)

330 ml
16,64 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki OKOCIM

5.0
z 25 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
OKOCIM Mocne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mocne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Frisco poleca
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
OKOCIM Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OKOCIM MALINA z BORÓWKĄ AMERYKAŃSKĄ Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MALINA z BORÓWKĄ AMERYKAŃSKĄ Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
OKOCIM MOCNA POMARAŃCZA Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MOCNA POMARAŃCZA Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
OKOCIM Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
OKOCIM Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

OKOCIM

Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
OKOCIM LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,49 zł/l
Cena18,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
OKOCIM Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,49 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.4
z 7 opinii
OKOCIM Białe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Białe z morelą Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
12,49 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
OKOCIM Mistrzowski Porter Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mistrzowski Porter

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store