Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Jasne
Lager
Puszka
KASZTELAN Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka)
Piwo 4x500ml (puszka zwrotna) Jasne Pełne KASZTELAN 2.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

KASZTELAN Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka)

KASZTELAN
2 l
zawartość alkoholu: 5,6%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena16,89 zł
8,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

na grilla!

racz waść brać


KASZTELAN Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
182.00 kJ
2.2%
Wartość energetyczna (kcal)
44.00 kcal
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.03.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,45 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KASZTELAN
EAN:
5903082245640
Cena za kg:
8,45 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
KASZTELAN
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5903082245640

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 500 ml W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zgniataj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję.


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.6


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. CIESZ SIĘ PIWEM ODPOWIEDZIALNIE


Informacje producenta

Marka

Kasztelan


Marka standaryzowana

MarkaKasztelan

O marce

Kasztelan Duma Browaru Sierpc


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne pełne

Produkty z kategorii Lager

5.0
z 41 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
7,50 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
TYSKIE Gronie Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE Gronie

Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
ŻYWIEC Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
ZATECKY Svetly Lezak Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ZATECKY Svetly Lezak

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
7,70 zł/l
Cena15,39 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
HEINEKEN Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
CORONA EXTRA Piwo (puszka) 500 ml

CORONA EXTRA

Piwo (puszka)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
HEINEKEN Silver Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Silver Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
OKOCIM Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,49 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
KOZEL Ležák Piwo jasne 4x500ml (puszka) 2 l

KOZEL Ležák

Piwo jasne 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ŻUBR Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ŻUBR

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,45 zł/l
Cena18,89 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
HARNAŚ Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HARNAŚ

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,24 zł/l
Cena16,49 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HEINEKEN Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
13,13 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
OKOCIM O.K. Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

O.K. Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻYWIEC Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

ŻYWIEC

Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
12,12 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KOZEL Bily Lekhy Piwo 4x500 ml (puszka) 2 l

KOZEL

Bily Lekhy Piwo 4x500 ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
DĘBOWE MOCNE Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

DĘBOWE MOCNE

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
12,99 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KRÓLEWSKIE Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KRÓLEWSKIE

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,74 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
WARKA Classic Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

WARKA Classic

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,49 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
ŁOMŻA Piwo jasne (4x400ml) (puszka) 1.6 l

ŁOMŻA

Piwo jasne (4x400ml) (puszka)

1.6 l
9,99 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WARKA Classic Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

WARKA

Classic Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
10,60 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
TATRA Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka) 2 l

TATRA

Piwo jasne pełne 4x500ml (puszka)

2 l
8,49 zł/l
Cena16,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
KASZTELAN Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN Jasne Pełne

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,45 zł/l
Cena16,89 zł
Do koszyka

Produkty marki KASZTELAN

5.0
z 41 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
7,50 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KASZTELAN Miodowe Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN

Miodowe Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
KASZTELAN Miodowe Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN

Miodowe Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
KASZTELAN Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Jasne Pełne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store