Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

KASZTELAN

KASZTELAN

Kasztelan to powszechnie znana i ceniona w Polsce marka piwa. Piwo Kasztelan swoją silną, naturalną barwę oraz wyjątkowe walory smakowe zawdzięcza starannie wybranych składnikom oraz połączeniu klasycznych receptur warzelniczych z zaawansowanymi procesami technologicznymi.

Piwa marki Kasztelan od wielu lat należą do najchętniej kupowanych w Polsce napojów alkoholowych.

ProduktyKASZTELANwe Frisco.pl


5.0
z 2 opinii
KASZTELAN Miodowe Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN

Miodowe Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
KASZTELAN Miodowe Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN

Miodowe Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 40 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
7,50 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
KASZTELAN Niepasteryzowane Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Niepasteryzowane

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
KASZTELAN Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KASZTELAN Jasne Pełne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,38 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
KASZTELAN Jasne Pełne Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

KASZTELAN Jasne Pełne

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,45 zł/l
Cena16,89 zł
Do koszyka
Już dawno przestały być produktem jedynie regionalnym. Za ich sukcesem stoi klasyczna receptura, która jest gwarancją doskonałego i niezmiennego smaku. Kasztelan słynie z piwa niepasteryzowanego oraz niepasteryzowanego pszenicznego. .

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store