Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady gorzkie
Łysoń Czekolada ciemna z miodem gryczanym
Ciemna czekolada miód gryczany Łysoń 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

Łysoń Czekolada ciemna z miodem gryczanym

100 g
Łysoń
Polska

Cena26,99 zł
269,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
wegetariański
Parametry
Cena za kg:
269,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
GOSPODARSTWO PASIECZ
Marka:
Łysoń
EAN:
5903175401632
Cena za kg:
269,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
Łysoń
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOSPODARSTWO PASIECZ
EAN:
5903175401632

Produkty z kategorii Czekolady gorzkie

4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 81 opinii
MERCI Czekolada gorzka 72% kakao 100 g

MERCI

Czekolada gorzka 72% kakao

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 20 opinii
VALOR Czekolada ciemna 70% bez dodatku cukrów (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada ciemna 70% bez dodatku cukrów (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 3 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z drobinkami miętowymi i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z drobinkami miętowymi i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 18 opinii
SOLE Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.9
z 148 opinii
WAWEL Czekolada Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada Gorzka 64%

90 g
81,00 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 6 opinii
WAWEL Czekolada Premium Gruszka Migdał delikatnie gorzka 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Gruszka Migdał delikatnie gorzka

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 57 opinii
WAWEL Miniczekolada Danusia klasyczna deserowa 38 g

WAWEL

Miniczekolada Danusia klasyczna deserowa

38 g
77,63 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 15 opinii
VALOR Czekolada ciemna 70% z pomarańczą bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada ciemna 70% z pomarańczą bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 119 opinii
WEDEL JEDYNA Czekolada deserowa 100 g

WEDEL JEDYNA

Czekolada deserowa

100 g
112,90 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 11 opinii
COCOA Czekolada klasyczna gorzka BIO 40 g

COCOA

Czekolada klasyczna gorzka BIO

40 g
393,75 zł/kg
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.9
z 30 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa 50% z migdałami i skórką pomarańczy

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
5.0
z 10 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO

100 g
171,50 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
4.6
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada gorzka bez dodatku cukru 80 g

WAWEL

Czekolada gorzka bez dodatku cukru

80 g
157,38 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 8 opinii
VIVANI Czekolada gorzka 71% kakao BIO 80 g

VIVANI

Czekolada gorzka 71% kakao BIO

80 g
208,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
VIVANI Czekolada gorzka o smaku pomarańczowym BIO 80 g

VIVANI

Czekolada gorzka o smaku pomarańczowym BIO

80 g
218,62 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 7 opinii
VIVANI Czekolada gorzka nugatowa BIO 80 g

VIVANI

Czekolada gorzka nugatowa BIO

80 g
187,38 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z truskawkami bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada gorzka z truskawkami bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
5.0
z 4 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z bananami bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada gorzka z bananami bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.8
z 5 opinii
TORRAS Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru 75 g

TORRAS

Czekolada gorzka 72% kakao bez dodatku cukru

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028
5.0
z 7 opinii
TRAPA Czekolada gorzka 80% kakao ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada gorzka 80% kakao ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.9
z 19 opinii
WAWEL Delikatnie gorzka 43% 80 g

WAWEL

Delikatnie gorzka 43%

80 g
93,13 zł/kg
Cena7,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.0
z 2 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 8 opinii
BENJAMISSIMO Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut 60 g

BENJAMISSIMO

Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut

60 g
299,83 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
5.0
z 87 opinii
LINDT EXCELLENCE Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami 100 g

LINDT EXCELLENCE

Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki Łysoń

5.0
z 3 opinii
Łysoń Powidła truskawkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru) 200 g

Łysoń

Powidła truskawkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru)

200 g
89,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
5.0
z 2 opinii
Łysoń Granola orzechowa z dodatkiem pyłku pszczelego, propolisu i miodu 300 g

Łysoń

Granola orzechowa z dodatkiem pyłku pszczelego, propolisu i miodu

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 2 opinii
Łysoń Powidła śliwkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru) 200 g

Łysoń

Powidła śliwkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 270 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

270 g
74,04 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 3 opinii
Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 250 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

250 g
63,96 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
2.0
z 1 opinii
Łysoń Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.) 200 g

Łysoń

Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.)

200 g
189,95 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 1.25 kg

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

1.25 kg
47,19 zł/kg
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
Łysoń Miód spadziowy 400 g

Łysoń

Miód spadziowy

400 g
112,47 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
Łysoń Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim) 200 g

Łysoń

Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
Łysoń Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim 80 g

Łysoń

Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim

80 g
191,12 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Łysoń Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim 50 g

Łysoń

Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim

50 g
585,80 zł/kg
Cena29,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
Łysoń Pyłek kwiatowy 180 g

Łysoń

Pyłek kwiatowy

180 g
177,72 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
Łysoń Czekolada biała z malinami i jagodami 110 g

Łysoń

Czekolada biała z malinami i jagodami

110 g
181,73 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store