Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

Łysoń

Łysoń

.

ProduktyŁysońwe Frisco.pl


5.0
z 2 opinii
Łysoń Granola orzechowa z dodatkiem pyłku pszczelego, propolisu i miodu 300 g

Łysoń

Granola orzechowa z dodatkiem pyłku pszczelego, propolisu i miodu

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

5.0
z 3 opinii
Łysoń Powidła truskawkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru) 200 g

Łysoń

Powidła truskawkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru)

200 g
89,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

5.0
z 3 opinii
Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 250 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

250 g
63,96 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 1 opinii
Łysoń Miód spadziowy 400 g

Łysoń

Miód spadziowy

400 g
112,47 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Łysoń Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim 50 g

Łysoń

Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim

50 g
585,80 zł/kg
Cena29,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 270 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

270 g
74,04 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

2.0
z 1 opinii
Łysoń Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.) 200 g

Łysoń

Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.)

200 g
189,95 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 1.25 kg

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

1.25 kg
47,19 zł/kg
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Łysoń Pyłek kwiatowy 180 g

Łysoń

Pyłek kwiatowy

180 g
177,72 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 2 opinii
Łysoń Powidła śliwkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru) 200 g

Łysoń

Powidła śliwkowe z miodem pszczelim (bez dodatku cukru)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Łysoń Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim) 200 g

Łysoń

Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 1 opinii
Łysoń Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim 80 g

Łysoń

Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim

80 g
191,12 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka

Łysoń Czekolada ciemna z miodem gryczanym 100 g

Łysoń

Czekolada ciemna z miodem gryczanym

100 g
269,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Łysoń Czekolada biała z malinami i jagodami 110 g

Łysoń

Czekolada biała z malinami i jagodami

110 g
181,73 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store