Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dzieci
Do 6 lat
AQUAFRESH Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci
Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci AQUAFRESH 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

AQUAFRESH Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci

50 ml
AQUAFRESH
Słowacja

Cena10,99 zł
219,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2028
Parametry
Cena za kg:
219,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
GSK
Marka:
AQUAFRESH
EAN:
5054563204431
Cena za kg:
219,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
AQUAFRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GSK
EAN:
5054563204431

Produkty z kategorii Do 6 lat

SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat 50 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat

50 ml
329,80 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 6 opinii
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 0-5 lat 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów dla dzieci 0-5 lat

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 50 ml

ELMEX

Pasta do zębów dla dzieci

50 ml
419,80 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
AQUAFRESH Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci 50 ml

AQUAFRESH

Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci

50 ml
219,80 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.0
z 1 opinii
AQUAFRESH Little Teeth Pasta do zębów dla dzieci 3-5 lat Psi Patrol 50 ml

AQUAFRESH Little Teeth

Pasta do zębów dla dzieci 3-5 lat Psi Patrol

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki AQUAFRESH

4.9
z 21 opinii
AQUAFRESH Triple Protection Fresh & Minty Family uniwersalna pasta do zębów dla całej rodziny 100 ml

AQUAFRESH

Triple Protection Fresh & Minty Family uniwersalna pasta do zębów dla całej rodziny

100 ml
99,90 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
AQUAFRESH Szczoteczka do zębów dla dzieci 1 szt

AQUAFRESH

Szczoteczka do zębów dla dzieci

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2030
AQUAFRESH my Big Teeth Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6+ lat 300 ml

AQUAFRESH my Big Teeth

Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6+ lat

300 ml
63,30 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
5.0
z 1 opinii
AQUAFRESH BIG teeth Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-8 lat Soft Psi Patrol 1 szt

AQUAFRESH BIG teeth

Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-8 lat Soft Psi Patrol

1 szt
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2031
5.0
z 2 opinii
AQUAFRESH Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY 500 ml

AQUAFRESH

Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027
4.0
z 1 opinii
AQUAFRESH Little Teeth Pasta do zębów dla dzieci 3-5 lat Psi Patrol 50 ml

AQUAFRESH Little Teeth

Pasta do zębów dla dzieci 3-5 lat Psi Patrol

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
AQUAFRESH Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci 75 ml

AQUAFRESH

Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci

75 ml
186,53 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
Nowość
AQUAFRESH AQF ADVANCE 9-12 LAT TB SOFT - szczoteczka dla dzieci 1 szt

AQUAFRESH

AQF ADVANCE 9-12 LAT TB SOFT - szczoteczka dla dzieci

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store